کد خبر: 36380
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۶:۳۶
سرپرست معاونت مدیرعامل ملی حفاری در عملیات حفاری با اشاره به شرایط جوی روزهای اخیر:

سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: با وجود شرایط جوی و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها در نتیجه بارندگی های سیل آسای چند روز اخیر، تمامی دستگاه های حفاری مستقر در غرب کارون و دیگر مناطق استان خوزستان بی وقفه در مدار عملیات قرار دارند.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ محمد آل خمیس روز سه شنبه (۱۳ فروردین) در توضیح بیشتر در این باره افزود: با توجه به اعلام وقوع سیل احتمالی و افزایش دبی آب رودخانه ها از سوی سازمان هواشناسی و ستاد بحران استان تمهیداتی برای پیشگیری از وقفه در کار دستگاه های حفاری به عمل آمد.

وی اظهار کرد: در این ارتباط پمپ های رودخانه ای که آب مورد نیاز دکل های حفاری در مناطق عملیاتی اهواز و خلف آباد را پمپاژ می کنند از کنار رودخانه ها جمع آوری شد.

آل خمیس در مورد دستگاه های حفاری ۲۸ و ۳۷ فتح در میدان نفتی آزادگان جنوبی گفت: در این موقعیت نیز وضعیت آب مرتب مانیتور و تاکنون مشکل خاصی پیش نیامده است.

سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: در همین حال فعالیت دستگاه های حفاری ۵۶ و ۵۷ فتح که در موقعیت تنگ بیجار در استان ایلام استقرار دارند به لحاظ شرایط جوی متوقف گردیده است.

وی خاطر نشان کرد: با مساعد شدن وضعیت آب و هوا این دستگاه ها بی درنگ فعالیت خود را از سر گرفته و در چرخه عملیات قرار می گیرند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک