کد خبر: 36466
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۲:۳۳
شیخ محمد علی بهمئی؛

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید همچنان در کنار ملت های مظلوم بایستد و بداند که همه این ارزشی که بدست آورده اند به خاطر حمایت های بی دریغ ملت ایران از فرزندانشان در آن نهاد است.

خوزستان سرافراز/ بررسی و دقت در تاریخ هفتاد سال گذشته خاورمیانه پاسخ های فراوانی را به بشریت نشان میدهد ،که شتاب کنونی جهانخوار سلطه گر یعنی آمریکا در چنین خشونتی علیه ملت ایران و ملت های به پا خواسته چه دلایلی دارد.
قبل از آتش خانمان سوز جنگ جهانی دامن جهان را بگیرد ،جماعتی تحت عنوان احیای قوم یهود در لندن گرد هم آمدند و توانستند سران استعماگر آن زمان جهان یعنی بریتانیا را متقاعد سازند که در مقابل جریانات انقلابی اسلامی در سرزمین های جهان اسلام باید نیرویی باز دارنده بوجود بیاید.
پس از جنگ جهانی و تقسیم سرزمین ها در بین سلطه گران اداره سرزمین شامات و فلسطین را بهترین پایگاه برای برپایی این پادگان یا دژ یهودی تشخیص داده ،را به دولت انگلیس واگذار کردند.
زمانی که کشورهای آسیب دیده ازجنگ در ویرانی ها و انبوه کشته ها و فقر و فلاکت بسر میبردند ،دولت بریتانیا با حمایت از همان بنیان گذاران یهودی،با شناسایی یهودیان افراطی باز مانده از جنگ در سرتاسر جهان ،انتقال آنان را به سرزمین فلسطین و قدس مقدس آغاز کردند.
این انتقال با حمایت انگلیس با سرعت تمام شکل گرفت و هم زمان با ورود یهودیان افراطی تجهیزات و تسلیحات کامل در اختیارشان گذاشته شد.
وقتی دولت یهود شکل گرفت ،انگلیس اجازه اداره فلسطین را به تبهکاران جنایت کار صهیونیست ها سپرد و با کشتار و سرکوب ملت فلسطین توانستند با زور و حمایت ابرقدرت ها و اخذ مشروعیت از نهاد نو پای سازمان مللی که دست ساخته خود آنان بودند ،ملت فلسطین را که هزاران سال صاحب و مالک آن سرزمین بودند خلع نموده و گروهی تروریسم و جنایت کار را صاحبان فلسطین نامیدند.
چنین ستمی در زمانی واقع شد که جامعه جهانی هنوز درگیر تبعات جنگ خانمان سوز بوده و جهان اسلام و دولت های اسلامی هم به طبع همان فضا در سستی و رخوت بسر می برد.
عکس العمل دول اسلامی و سکوت و سازش دولت هایی چون عربستان ،به تحکیم این رژیم نامشروع دامن زده است.

پیروزی رژیم نامشروع اسرائیل و اشغال سرزمین های کشور های اسلامی و حمایت های بی دریغ جهانخواران و خیانت های سران کشورهای منطقه باعث جسارت و دخالت این طفل نامشروع در تمامی منطقه خاورمیانه شده است.
افول ابرقدرتی بریتاتیا و ورود آمریکای جهانخوار به خاورمیانه به تقویت دوچندان اسرائیل پرداخته و صهیونیست ها را حاکم‌ بر روح و روان دولت های خائن عربی کرد.
با پیروزی انقلاب اسلامی طرحی نو برضدیت سلطه جهانی و صهیونیسم اشغال گر آغاز شده است.
این حرکت توفنده نور امید را در دل ملل مسلمان منطقه بوجود آورد و آگاهی های وسیع از توطئه جهانخواران ،باعث اتحاد جهان اسلام گردید.

آمریکا و دول مرتجع منطقه برای شکست و مقابله با انقلاب آزادیبخش ملت ایران جنگ هشت ساله را با تمام قدرت بر علیه این ملت آغاز کردند.
اما باز هم شکست خوردند،شکست پشت شکست،انواع تحریم ها،ترور مردم کوچه و بازار توسط گروهک های خود فروخته ،ترور و شهادت سران سیاسی ایران ،ترور دانشمندان جوان این کشور و هزاران توطئه و خیانت ،سیاسی و اقتصادی ،نتوانست حرکت انقلابی این ملت را متوقف کند.
آمریکا و دول مرتجع برای محافظت از رژیم کودک کش صهیونیستی و دست اندازی بر سرزمین های بیشتر جهان اسلام و مبارزه با نیروهای مقاومت ،داعش را تشکیل داده و تا دندان مسلح کرده و به جان ملت سوریه و عراق انداختند.
تصاویر از وحشی گری های این گروه آمریکایی ،وهابی ،صهیونیستی در تلویزیون ها و فضای مجازی در حقیقت پیام آمریکا و جهانخوران به ملت ایران و ملت های مسلمان منطقه بود که اگر بخواهید منافع آمریکا و…را به خطر بیندازید و اسرائیل را نابود کنید ،آدم خوارهای ما شما را میخورند.و زنان تان را به کنیزی و فرزندانتان را به برده گی میبرند.
آنها با تشکیل دولت داعشی در عراق و سوریه و..‌قصد داشتند حصاری محکم در اطراف اسرائیل تشکیل دهند و مسلمانان را بدست مسلمان نماهای داعشی قتل و عام کنند تا صهیونیسم جهانی و سلطه جهانخوار آمریکا تا پایان دنیا براین منطقه مسلط باقی بماند.

اما نیروی قدس سپاه پاسداران و بسیج و فرمانده هان جنگ دیده به کمک عراق شتافتند.
به اقرار روسای عراقی ،چنانچه سپاه ایران ۲۴ساعت تاخیر در سرکوب نیروهای داعش داشتند بغداد را آمریکا در اختیار آنان قرار داده بود.
هواپیماهای آمریکا به جای آنکه مرکز داعشی ها را بمباران کند ،نیروهای عراقی و بسیجی ها آن کشور را بمباران‌ می کرد و تدارکات و سلاح را بر سر داعشی ها فرو می ریخت.
در سوریه هم فقط نیروهای حزب الله و سپاه ایران سه سال با داعشی ها جنگیدند و ملت سوریه را نجات دادند.
روسیه که مدعی همپیمانی با سوریه بود ،وقتی دید داعش درحال شکست است خودش را وارد معرکه انداخته تا مبادا همه موقعیتش را در سوریه از دست بدهد.
دولت آمریکا که برای این طرح ها و شکستن مقاومت مسلمانان و امنیت اسرائیل و ایجاد دولت داعشی شکست خورده بود ،به شدت از ایران و سپاه ایران عصبانی شد و اولین اقدامش پاره کردن برجام و سپس تحریم های گسترده و تهدید همه کسانی که با ایران و ایرانی رابطه سیاسی و اقتصادی دارند ، را آغاز کرد.
اما فشارها ی آمریکا و همپیمانانش نتوانسته بود راه ملت ایران را متوقف کند.
این خشم و عصبانیت که آنها در آن در حال خفه شدن هستند ،باعث شد حرکتی خفیف و زشت و ناشیانه انجام دهند و آمریکا را وادار به تحریم خصمانه سپاه پاسداران بنماید.کینه توزی آمریکا و شکست طرح های آنان این رفتار شکست خورده را رقم زده است.
به یقین آمریکا و اذنابش به زودی نتیجه خفت بار رفتار خودش را در منطقع خواهد دید.
وقت آن رسیده که مسئولان نظام جمهوری اسلامی دست از مجادلات و رفتارهای فرسایشی برداشته و شرایط کشور و ملت را درک کنند و صادقانه کمر همت به خدمت ملتی ببندند که امروز در مصیبت تحریم های اقتصادی بی رحمانه و خسارت های سیل سهمگین گرفتار شده اند.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید همچنان در کنار ملت های مظلوم بایستد و بداند که همه این ارزشی که بدست آورده اند به خاطر حمایت های بی دریغ ملت ایران از فرزندانشان در آن نهاد است.

آمریکا و عربستان و…..در پنج سال گذشته با راه اندازی وسیع غول رسانه ای و با ایجاد انواع تهمت سعی در ایجاد جو روانی شیعه و سنی ،عرب و عجم ،جنگ های قبیله ای و قومی ،تحقیر و توهین به اقوام و عقاید و مذاهب ،ملت ایران بوسیله پیاده نظام داخلی و فراریان خارجی اش ،نموده تا شاید از این طریق صفوف ایرانیان را در هم بشکند.

بی ارزش نشان دادن کارهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی،تشنج توسط به ظاهرآزادی خواهان داخلی ،راه اندازی جمعی فریب خورده بر علیه حجاب ملی مذهبی،ایجاد شبکه های تلویزیونی به زبان فارسی و انتقال فرهنگ بی بند و باری و خیانت در خانواده ها و سرقت اموال عمومی توسط عوامل خائن و فرار آنها به کانادا مدعی دمکراسی،احتکار و بازی روانی در بازار کالا و آذوقه ،راه اندازی عروسک خیمه شب بازی با منافقین روسیاه در اروپای مدعی حقوق بشر،و….
همه این توطئه ها با هوشیاری و صبر این ملت نقش بر آب شدند و بر شدت عصبانیت جهانخواران و گاوه های شیرده آنها افزود…
نقشه راه آمریکا در منطقه توسط دلاورمردان ایران و مدافعان حرم با شکست مفتضحانه روبرو شده است.
آمریکا با چپاول دول منطقه قول داد که کریسمس را در تهران برگزار میکند و برای این منظور صدها میلیارد دلار پول از عرب ها گرفت .
طبق گزارش روزنامه نیویورک تایمز دولت جزیره نشین امارات به تنهایی هفت میلیارد دلار برای هزینه انتخابات ترامپ پرداخت کرده است.
آمریکا برای زهر چشم گرفتن از جهان اسلام و دول خائن سفارتش را در خون و آتش فلسطینیان و جلو چشم جهانیان با وقاحت کامل به بیت المقدس بعنوان پایتخت اسرائیل برد ولی با تلاش ایران در سطح جهان این آمریکا بود که در انزوا قرارگرفته است.
انروز آمریکا و نوکران منطقه ای اش با خشونت کامل و با همه ابزار شکست خورده به جنگ آخرین ستون قدرتمند ملت ایران یعنی سپاه پاسدارانی آمده که شکست خود را از آنان می داند.
نفوذ و محبوبیت عناصر فداکار سپاه در دل مردم منطقه حتی عربستان ،نگرانی آنان در نابودی قریب الوقوع اسرائیل را دوچندان کرده است.

ترامپ به خوبی میداند سگ وفادارش یعنی نتانیاهو ممکن است در انتخابات آینده شکست بخورد و لذا آینده خودش را هم در آمریکا به این پیروزی یا شکست می داند.
برای جلب افکار عمومی ساکنان اشغالی سعی دارد با اینگونه حرکات مذبوحانه اعتبار جدیدی برای اعتماد به نفع نتانیاهو و خودش دست و پا کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک