کد خبر: 36474
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۵:۱۸
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان خبر داد:

محسن یوسفی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان در جریان بازدید و بررسی شرایط پل عبدالخان، از حفظ ا ارتباط محور عبدالخان به بستان خبر داد.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ محسن یوسفی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان در جریان بازدید و بررسی شرایط پل عبدالخان، از حفظ ا ارتباط محور عبدالخان به بستان خبر داد.

وی در این خصوص گفت: با اقدامات صورت گرفته از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان، پل عبدالخان به بستان به طول ۱۱۰ متر بر روی رودخانه کرخه به عنوان پل ارتباط دهنده به مرز چذابه با استحکام بخشی و حفظ خاکریز، حفظ شد.

یوسفی با بیان اینکه علی رغم بالا آمدن دبی آب رودخانه کرخه پل، به زیر آب نرفته و زیر بار ترافیک است، اظهار کرد: در تلاش هستیم با اقدامات صورت گرفته، تردد از روی پل عبدالخان همچنان امکان پذیر باشد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: در صورت افزایش دبی آب رودخانه، پل موقت دیگری برای تردد در این محور آماده شده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک