کد خبر: 36487
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱:۱۶
فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه:

فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه درباره آخرین وضعیت سدهای استان خوزستان گفت: انفجار سیل بندها با هماهنگی دولت صورت گرفته است.

خوزستان سرافراز، سردار احمد خادم سید الشهدا فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه درباره آخرین وضعیت سدهای استان خوزستان گفت: پهبادهای نیروی زمینی سپاه آخرین وضعیت سدها را رصد می‌کنند.

وی ادامه داد: ۲ هزار نفر از نیروهای قرارگاه کربلا با امکانات و تجهیزات رده‌های تابعه در موضوع سیل امداد رسانی می‌کنند و تاکنون توانسته‌اند ۲۱ هزار نفر از افراد در خطر سیل را نجات دهند.

فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه با تاکید بر لزوم توجه به وضعیت سدها یادآور شد: سدهای دز، کرخه و کارون مملو از آب هستند و دبی این سدها بالا است. دبی آب سدهای دز، کرخه و کارون بین ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰ متر مکعب است و این سدها پهنه خوزستان را پر از آب کرده‌اند و تلاش ما این است که این آب‌ها را به هور شادگان، هورالعظیم منتقل کنیم و باید سطح آب در این زمینه کاهش یابد.

وی درباره حاشیه سازی علیه سپاه درباره انفجار سیل بندها خاطرنشان کرد: این انفجارها اولاً با هماهنگی و درخواست نهادهای ذیصلاح دولتی در امر سیل صورت گرفته و ثانیاً هدف از انفجارسیل بندها انتقال آب به تالاب‌ها و هورهای و دریاچه‌های سطح استان برای تسریع در روند انتقال آب بوده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک