کد خبر: 36517
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۴:۰۳
نماینده مردم اهواز در مجلس:

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در این شرایط بحرانی مردم خوزستان به بازدید مسئولان و وزرا و آسمان گردی آنان نیاز ندارند.

خوزستان سرافراز/ جواد کاظم نسب الباجی ؛ با اشاره به شرایط بحرانی اغلب مناطق استان خوزستان به دلیل سیلاب اظهار کرد: متأسفانه کمک‌های خوبی به مردم نمی‌رسد و انتظار مردم از مسئولان بیشتر از اینهاست.

وی افزود: در این شرایط بحرانی، مردم گرفتار در سیل به بازدید مسئولان و آسمان گردی آنان نیاز ندارند چرا که در این شرایط اصلاً کارساز نیست و کاری از دست آنها بر نمی‌آید. اکنون مردم به ماشین‌آلات سنگین بیشتر از حضور وزرا نیاز ندارند.

الباجی تاکید کرد: بازدید وزرا و مسئولان از مناطق سیل‌زده صرفاً وقت مدیران محلی را گرفته و وقت آنها را برای اتخاذ تصمیم‌های مهم تلف کرده است.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کمک‌ها و امکاناتی برای مردم گرفتار در سیلاب یا در معرض سیل ارسال شده است ولی این میزان از کمک‌ها و امکانات به هیچ‌وجه مورد قبول ما و مردم نیست.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک