کد خبر: 36508
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۵:۰۵

وزارت نفت باید بداند امروز در خوزستان سیل به فاجعه ی انسانی تبدیل شده است ؛ چرا این وزارت حتی به بیانات رهبری “مبنی بر جان مردم از هر چیز دیگر مهم تر است” اعتنا نمی کند.

حجت الاسلام مجید ناصری نژاد به خبرنگار پایگاه خبری خوزستان گفت: نباید جهت نجات منطقه ای از سیل منطقه ای دیگر را درگیر سیل کنیم ، متاسفانه ستاد بحران استان خود نیز دچار بحران شده است . ما بارها گفتیم رهاسازی آب از نهر بحره فقط در صورت لایروبی و هدایت صحیح آب به مکان هایی که باید مجاری آن باشد امکان پذیر است.

وی ادامه داد : صحبت از تعریض و تعمیق نهر بحره می شود ؛ این امر به هیچ عنوان برای بنده قابل هضم نمی باشد و در مقابل این تصمیمات غیرکارشناسانه ایستادگی می کنم .

ناصری نژاد می گوید : ستاد بحران بداند که تا این لحظه شادگان از تصمیمات آنی آن ها به اندازه ی کافی متضرر شده است ؛ الان هم روستاهای بخش مرکزی شادگان که در حاشیه ی تالاب قرار دارند یکی پس از دیگری درگیر سیل شدند و زمین های کشاورزی مردم زیر آب رفت.

نماینده ی شادگان با بیان این که حجم آب نهر بحره باید کنترل شود ؛ خاطرنشان کرد : اگر نهر بحره به این حالت رها شود باعث سیل زدگی اکثر روستاهای بخش مرکزی شهرستان شادگان می شود ؛ یقینا این امر مطلوب ما نمی باشد و با آن به شدت مقابله می کنیم.

این نماینده مجلس بیان کرد : وزارت نفت باید پای کار بیاید ؛ مع الاسف تا این لحظه این وزارت که شاهرگ حیاتی آن استان خوزستان است اقدامی درخور از خود نشان نداد این که چرا قسمت اعظم تالاب هور العظیم به خاطر چاه های نفت با توجه به حجم زیاد آب و درگیر شدن تمام استان با سیل هنوز خشک است برای ما و مردم زخم دیده مناطق سیل زده جای تعجب و شگفتی است.

همچنین افزود : وزارت نفت باید بداند امروز در خوزستان سیل به فاجعه ی انسانی تبدیل شده است ؛ چرا این وزارت حتی به بیانات رهبری “مبنی بر جان مردم از هر چیز دیگر مهم تر است” اعتنا نمی کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک