کد خبر: 36532
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۳:۰۶
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تاکید کرد:

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تاکید کرد: در جهت پیشگیری از گسترش سیلاب در منطقه عین دو، اقدامات فوری از سوی این شرکت صورت گرفته است.

 

به گزارش خوزستان سرافراز؛ مهندس سید عبدالله موسوی روز پنجشنبه (۲۲ فروردین) گفت: به دنبال اعلام ستاد بحران استانداری خوزستان در نخستین ساعات بامداد چهارشنبه به همراه تعدادی از مدیران شرکت از منطقه بازدید و تصمیمات عاجل اتخاذ گردید.

وی افزود: از سوی ستاد بحران استان سه هزار و ۵۰۰ متر عملیات استحکام بخشی و تقویت سیل بند منطقه عین دو به این شرکت واگذار شد.

موسوی ادامه داد: بلافاصله پس از بازدید از این موقعیت دستور تامین ماشین آلات و تجهیزات به مدیریت خدمات شرکت که در حال آماده باش است ابلاغ و به فاصله زمانی کوتاه بالغ بر یکصد نفر از کارکنان شرکت و نیروهای پیمانکاران طرف قرارداد و تجهیزات لازم در منطقه استقرار یافت.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: در این ارتباط ۳۵ دستگاه کمپرسی، پنج دستگاه بیل مکانیکی، پنج دستگاه لودر، یک دستگاه بلدوزر، یک دستگاه غلطک، دو دستگاه کمرشکن، یک دستگاه تریلر، دو دستگاه خودرو سوخت، ۱۵ دستگاه خودرو سبک کمک دار و یک دستگاه خودرو جین پل و ایجاد سیستم روشنایی جهت کار در شب اختصاص داده شد و تا پیش از طلوع آفتاب عملیات خاکریزی، تقویت و افزایش ارتفاع سیل بند ها آغاز و این عملیات طی روز گذشته و امروز تا ایمن سازی کامل تداوم دارد.

وی گفت: این شرکت به عنوان عضو اصلی ستاد بحران استان مداوم در جریان تصمیمات و مصوبات ستاد قرار دارد و نهایت تلاش خود را در راستای تامین نیازهای مناطق مسکونی شهری و روستایی در معرض سیلاب در حاشیه رودخانه های کارون، دز و کرخه به کار گرفته است.

موسوی توضیح داد: هم اکنون افزون بر ۱۳۰ دستگاه ماشین آلات و تجهیزات و بالغ بر ۳۰۰ نفر از کارکنان بخش های خدمات، پشتیبانی و اچ اس یی شرکت در شش منطقه تحت پوشش شامل شهرداری های مناطق چهار و پنج، شهرستان کارون، شهر الهایی و روستاهای اطراف، سید خلف، تصفیه نیشکر و عین دو استقرار و همسو با سایر دستگاه های اجرایی و امدادی و ساکنان محلی، همت و تلاش خود را برای مقاوم سازی سیل بندها و تقویت خاکریزها به کار گرفته اند.

موسوی همچنین با اشاره به بازدید از دستگاه حفاری ۲۴ فتح در میدان نفتی اهواز در حوزه فعالیت شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، افزود: در دیدار با کارکنان این دستگاه از نزدیک در جریان فعالیت ایمن سازی آن قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران به قرار گرفتن تعدادی از دستگاه های حفاری در مناطقی که سطح روان آب ها افزایش یافته، اشاره و تصریح کرد: صیانت از نیروی انسانی و کار در شرایط ایمن ارجحیت است و این مهم با هماهنگی شرکت های کارفرما در دستور کار قرار دارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک