کد خبر: 36544
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 12/ آوریل/ 2019 - 4:59
شهردار آبادان:

شهردار آبادان از آمادگی کامل این سازمان شهری برای مقابله با سیل احتمالی خبر داد.

خوزستان سرافراز/ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان، حسین حمیدپور اظهار داشت: ایجاد ۸ کیلومتر سیل بند در جاده قفاس توسط شهرداری رو به پایان است این در حالی است که تعهد ما احداث سه کیلومتر بود ولی با توجه به ضعف هایی که در این جاده وجود داشت این اقدام صورت گرفت.

وی افزود: این اقدام در راستای همکاری بیشتر با ستاد مدیریت بحران شهرستان و همچنین آرامش شهروندان آبادانی صورت گرفت.

شهردار آبادان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حاشیه رودخانه بهمنشیر گفت: از فردا صبح پس از پایان کار در جاده قفاس وارد حوزه شهری خواهیم شد هر چند که دو تیم ما در مجاورت رودخانه بهمنشیر در حال کار هستند.

حمیدپور تصریح کرد: از فردا کار تحکیم سیل بندهای ساحل رودخانه بهنمشیر را خواهیم داشت و در حاشیه اروند نیز ورود جدی می کنیم.

شهردار آبادان افزود: با توجه به مطالعات و بررسی های انجام شده جای نگرانی برای مردم نیست و تا زمانی که موضوع بحران سیل از سوی ستاد مدیریت استان سفید اعلام نشود شهرداری آبادان به صورت ۲۴ ساعته برای ارائه خدمت رسانی در شهر پای کار خواهد بود.

وی با تمجید از اقدامات اخیر پرسنل شهرداری آبادان گفت: طی چند روز اخیر تیم های شهرداری به صورت شیفتی پای کار بودند و با تمام توان برای رفاه حال شهروندان کار کردند.

شهردار آبادان اعلام کرد شهروندان در صورت مشاهده نفوذ آب و یا ورود آب به منازل شهری سریعا به سامانه ۱۳۷ شهرداری اطلاع رسانی کنند تا نیروهای شهرداری به صورت ضربتی وارد عمل شوند و مناطق خطرساز را کنترل کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار