کد خبر: 36560
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 13/ آوریل/ 2019 - 4:41
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان خبر داد:

محورهای بخش شعیبیه شوشتر که به زیر آب رفته بودند، با فروکش کردن آب از شب گذشته با تلاش انجام گرفته بازگشایی شد و مجددا ارتباط ۱۸ روستای شعیبیه که در سیلاب اخیر ارتباط آن ها قطع شده بود، برقرار شد.

به گزارش خوزستان سرافراز ، غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: محورهای بخش شعیبیه شوشتر که به زیر آب رفته بودند، با فروکش کردن آب از شب گذشته با تلاش انجام گرفته بازگشایی شد و مجددا ارتباط ۱۸ روستای شعیبیه که در سیلاب اخیر ارتباط آن ها قطع شده بود، برقرار شد.
مدیرکل حمل و نقل و راهداری خوزستان در خصوص آخرین وضعیت کمربندی غرب اهواز تصریح کرد: از روز گذشته ورودی این کمربندی دچار آبگرفتگی شد و به این دلیل اعلام کردیم تا این محور مسدود و تردد در آن انجام نشود.
بهرامی نیا ادامه داد: محور جایگزین کمربندی غرب اهواز، سه راهی خرمشهر به سمت سوسنگرد است و خودروهایی که قصد تردد از کمربندی اهواز را دارند، باید از محور جایگزین اعلام شده استفاده کنند.
وی در خصوص آخرین وضعیت محور اهواز-اندیمشک، گفت: این محور چند روزی است که به زیر آب رفته اما از امروز و با توجه به سطح آب در این محور کامیون ها می توانند در آن تردد کنند. خودروهای سواری برای تردد از اهواز به سمت اندیمشک باید از مسیر جایگرین که محور اهواز-شوشتر است تردد کنند زیرا شرایط برای تردد خودروهای سبک در این محور هنوز مناسب نیست.
مدیرکل حمل و نقل و راهداری خوزستان در خصوص ترمیم مسیرهای آسیب دیده روستایی و محورهای اصلی بیان کرد: این محورها زمانی که به زیر آب می روند قطعا آسیب می بینند و دچار مشکل می شوند اما تا زمانی که آب در محورها جریان دارد نمی توان نسبت به ترمیم آنها اقدام کرد و عملیات ترمیم را پس از فروکش کردن کامل آب در محورها آغاز خواهیم کرد.

روابط عمومی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای خوزستان


برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار