کد خبر: 36654
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۷:۵۷
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان:

بهرامی نیا بیان کرد: خوشبختانه اکنون با ترمیم مقطع آسیب دیده پل، ترافیک برقرار شده است و مشکلی در محور اهواز به سمت خرمشهر وجود ندارد.

خوزستان سرافراز/ به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، غلامعباس بهرامی نیا، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: با تلاش نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای استان پل کیلومتر ۳۵ محور اهواز_ خرمشهر که به دلیل فشار ناشی از آب تخریب شده بود، در کمتر از دو ساعت ترمیم شد.
وی افزود: در این مدت تردد به کندی از کنار گذر پل انجام می گرفت و با این کار سعی شد تا ترافیک قطع نشود و تردد ادامه داشته باشد.
بهرامی نیا بیان کرد: خوشبختانه اکنون با ترمیم مقطع آسیب دیده پل، ترافیک برقرار شده است و مشکلی در محور اهواز به سمت خرمشهر وجود ندارد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ادامه داد: تابلو و علائم لازم برای رعایت ایمنی در این مقطع نیز نصب شده است و همکاران راهداری توانستند در مدت زمان کوتاهی مشکلات را حل کنند.
بهرامی نیا اظهار کرد: به نظر می رسد که این پل آسیب دیده از قدمت زیادی برخوردار باشد و پس از بهبود شرایط سیلاب در خوزستان، یک پل با طراحی جدید جایگزین آن خواهد شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک