کد خبر: 36658
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۹:۴۰

دبیر قرارگاه امام رضا (ع) در آبادان ، خرمشهر و شادگان گفت : ۳۱۳نفر به شادگان جهت کمک‌ به سیل زدگان در شادگان مستقر شدند.

ولید مغامس فیه به خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز؛ گفت : ماموریت بنده در اهواز و سوسنگرد وحمیدیه بود که‌ با ورود سیلاب شدید به سمت شادگان ان مناطق را ترک و جایگزینی معرفی گردید و جهت خدمت و رسیدگی به بحران به شادگان امدم ابادان و خرمشهر و شادگان پاره تن من هستند که باگذشت چندین وچند سال از جنگ تحمیلی هنوز غبار محرومیت وتبعیض در ان بی داد میکند.

ولید مغامس فیه افزود : نیروهای قرارگاه امام رضا(ع) که سربازان جان برکف امام خامنه ای (حفظه الله ) هستند در سایر استان های سیل زده حضور دارند ، که متاسفانه بعد از بحرانی شدن شادگان تقاضای نیرو از استان خراسان کردیم که امروز ۳۱۳نفر در منطقه حضور پیدا کردند ومشغول خدمت رسانی هستند.

دبیر این قرارگاه در شهرستانهای ابادان ، خرمشهر وشادگان ادامه داد؛ این جهادگران متشکل از جهادگران مخلص واز جنس مردم هستند که تحت نظر قرارگاه مشغول خدمت گذاری به همنوعان خود هستند.

وی در اخر مطرح کرد : مسولین و سایر ارگانها با این جهادگران همکاری نمایند تابتوانیم فضای خدمت رسانی رادر منطقه خوب پوشش بدهیم در اینجا لازم میدانم از حاج اقا شرفی امام جمعه محترم و جناب سرهنگ خنافره فرمانده جهادی شادگان که پا به پای جهادگران در حال خدمت رسانی هستند تشکر نمایم‌.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک