کد خبر: 36853
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۶:۳۳
نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد:

استان خوزستان دارای ظرفیت های عظیمی است و باید با همدلی مردم و مسئولان، فاصله طبقاتی ظالمانه را در این استان کاهش دهیم.

خوزستان سرافراز ؛ حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد پیش از ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز عنوان کرد: اولیا و پیشوایان ما در دین اسلام، مهمترین عملی که پس از انجام واجبات موجب قرب الهی می شود را خدمت به مومنان سفارش کرده اند.

وی افزود: بهترین خدمت عالم دینی تلاش برای خدمت به دین جامعه و کمک به سلامت بهداشتی جامعه است و بهترین خدمت یک مسئول در نظام جمهوری اسلامی تلاش در حیطه مسئولیت خود است. به تعبیر رهبری مردم عایله مدیران کشور هستند و همه چیز مردم باید غیرتمندانه صیانت شود.

نماینده ولی فقیه در خوزستان عنوان کرد: از رهبر معظم انقلاب برای اعتماد به بنده سرتاپا تقصیر و انتصاب به نمایندگی ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه تشکر و قدردانی می‌کنم و قدردان زحمات فقیه و وارسته آیت‌الله جزایری نیز تشکر می‌کنیم.

وی افزود: نظم و اهمیت به وقت برای بنده بسیار مهم است و بنده خادم و نوکر به عنوان معین و یاور مسئولان خواهم بود اما اگر مسئولی وعده می‌دهد که کاری را انجام دهد اما به آن عمل نکند، ‌این حقیر به عنوان یک مطالبه گر نقش ایفا خواهم کرد.

امام جمعه اهواز با تاکید بر ضرورت مدیریت جهادی و تفکر انقلابی، اظهار کرد: مدیریت جهادی به این معنا است که برای اقدام و عمل و حل از مشکلات سرازپا نشناسیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک