کد خبر: 36879
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۵:۴۶
امام جمعه اهواز تصریح کرد؛

به حول و قوه الهی و با استفاده از خرد جمعی و استعداد نیروهای جوان انقلابی، چهره شوم تبعیض و فساد را از بین خواهیم برد.

خوزستان سرافراز ؛ حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد در خطبه های نماز جمعه ۱۳ اردیبهشت اهواز با اشاره به انتصاب خود به عنوان نماینده ولی فقیه در خوزستان، اظهار داشت: از رهبر انقلاب برای اعتماد به این سرباز سراپا تقصیر و از حضور آیت الله محمدی گلپایگانی، حجت الاسلام علی اکبری و تمامی اقشار مردم خوزستان، تشکر و قدردانی می نمایم.

وی افزود: آیت الله موسوی جزایری در ۴۰ سالی که از انقلاب می گذرد، در همه صحنه ها کنار مردم خوزستان بودند و رونق بخش مساجد و حوزه های علمیه استان بودند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان خاطرنشان کرد: جایگاه امام جمعه جایگاه اجرایی نیست و قانون خط‌کش ما و چارچوب آن مشخص است لذا از این چارچوب خارج نمی‌شویم.

موسوی فرد با بیان اینکه در کوتاه مدت و بلند مدت دو برنامه مهم را پیگیری خواهم کرد، تصریح کرد: رفع محدودیت ها و کاهش فاصله طبقاتی و همچنین پیگیری آسیب های فاجعه سیل در استان از اهم این برنامه ها است که قول پیگیری شبانه روزی آنها خواهم داد.

امام جمعه اهواز عنوان کرد: در سیل اخیر، نیروهای مسلح و مسئولان در کنار مردم حضوری مستمر داشتند اما آنچه بیشتر از همه می درخشید، حضور فعال نیروهای بسیجی بود.

وی گفت: سیل علاوه بر مشکلاتی که ایجاد کرد اما منافعی از جمله پر شدن آب سدها، منابع زیرزمینی و رودخانه‌ها را نیز برای ما در بر داشت و سیل ثابت کرد که یک بار دیگر اگر ما مردم انقلابی در کنار هم قرار بگیریم همانگونه که که دشمن را در ۸سال دفاع‌مقدس مفتضحانه از خاکمان بیرون راندیم اکنون نیز می‌توانیم سیل را مدیریت کنیم.

موسوی قرد تصریح کرد: من نمی‌گویم که محرومیت را از بین خواهم برد زیرا مدیریت اجرایی ندارم اما تاکید من بر این است که در راستای از بین رفتن فاصله طبقاتی در استان و جبران خسارات ناشی از سیل، مطالبات مردم را پیگیری خواهم کرد.

خطیب نماز جمعه اهواز عنوان کرد: با زندگی صنعتی در عصر حاضر، ورزش نه یک کالای تشریفاتی بلکه از ضروریات است و تکثیر زمین‌های ورزشی باکیفیت در مناطق محروم اقصی نقاط استان و ترویج فرهنگ سلامتی از اولویت‌های بنده است که آن را پیگیری خواهم‌کرد.

نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به جریانات سیاسی در استان، تصریح کرد: جریانات سیاسی در استان یک فرصت هستند و هر کدام از جریانات سیاسی که در چارچوب نظام، تعهد به شریعت و رهبری باشد مورد حمایت است.

وی افزود: درب منزل و دفتر بنده به روی مردم و به‌ویژه جوانان باز خواهد بود و به حول و قوه الهی و با استفاده از خرد جمعی و استعداد نیروهای جوان انقلابی، چهره شوم تبعیض و فساد را از بین خواهیم برد.

موسوی فرد گفت: در گام دوم انقلاب تمام امیدها مخصوصا به شما جوانان است لذا به حول و قوه الهی و با کمک شما مردم و مسئولین و با همدلی، همبستگی و به دور از هرگونه نزاع، می‌رویم تا محرومیت‌های استان را به گونه‌ای که قلب امام زمان(عج) را خشنود کنیم از بین ببریم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...