کد خبر: 36936
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱:۱۹
رئیس‌جمهور آمریکا رویایش درباره ایران را رسانه‌ای کرد

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا روز پنجشنبه گفت که دوست دارد مقام‌های ایران به او زنگ بزنند.

خوزستان سرافراز،ترامپ در پاسخ به سوالی درباره اعزام یک ناو هواپیمابر به منطقه برای مقابله با ایران، ادعاهای مطرح‌شده در رسانه‌ها را تکرار کرد و گفت اطلاعاتی در دست است که تهران قصد حمله به نیروهای آمریکایی را داشته است.

او در پاسخ به این سوال که آیا خطر درگیری نظامی وجود دارد گفت: «بله، این چیزی است که همیشه مطرح است. نمی‌خواهم بگویم، نه، ولی امیدوارم این اتفاق نیفتد.»

همچنین توئیت پرس نوشت:

 جان کری بر خلاف قانون لوگان بارها با ایران صحبت کرده و تلفن زده و این برخلاف قانون لوگان است و می توان اور را تحت تعقیب قرار داد. جان کری به آنها می‌گوید چکار کنند!

جان کری ملاقات‌های زیادی با ایرانی‌ها داشته و قانون لوگان را نقض کرده است.

اقتصادشان پریشان حال شده است، باید به من زنگ بزنند، سر میز مذاکره بنشینیم و یک معامله منصفانه انجام دهیم.

ما از آنها چیز زیادی نمی‌خواهیم جز اینکه سلاح هسته‌ای نداشته باشند و ما کاری می‌کنیم تا آنها دوباره سرپا شوند.

ما دنبال کمک کردن به آنها هستیم. من می‌خواهم آنها قوی و با عظمت باشند و اقتصاد مستحکمی داشته باشند اما گوش دادن به جان کری که ناقض لوگان است، برایشان سودی ندارد.آنها باید تماس بگیرند و ما با آنها مذاکره خواهیم کرد، چیزی برای مخفی کردن نداریم، آنها پتانسیل  خوبی برای قوی کردن اقتصاد خود دارند، درست مانند کره شمالی.

مذاکره با دولت خارجی که با آمریکا در حال نزاع هستند طبق قانون لوگان ممنوع است و به ادعای ترامپ جان کری چنین کاری می‌کند و با دولت متخاصم یعنی ایران مذاکره می‌کند.

ترامپ که به خاطر سیاستهای خصمانه اش هراس دارد انتخابات بعدی را به معاونان اوباما ببازد، قصد دارد با ایراد اتهامات اینچنینی ، بازی را به سود خود کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...