کد خبر: 36951
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۵:۱۵

مسئولان استانی حسین عالی محمدی را دریابید !

 

خوزستان سرافراز/ “آقازاده ” ها از پدیده های سیاست ایرانی هستند.البته متقدم تر از سلبریتی ها . تاریخچه پیدایش شان به دوران سیاست های اقتصاد بازار آزاد دوران رفسنجانی باز می گردد که تاکید بر فعالیت بخش خصوصی (بخوانید غارت اموال عمومی توسط رانت خواران ) سبب شد آنها وارد اقتصاد شوند و لقمه های چرب از سفره اموال عمومی بر دارند . امروز این آقازاده ها با صراحت بیشتری زندگی لاکچری خود را به نمایش می گذارند و ابایی ندارند که رانت خواری خود را با عناوینی چون “برداشتن حق خود از سفره انقلاب ” توجیه کنند .

آنها که امروز به سراسر جهان صادر شده و مشغول زندگی لاکچری خود در آنجا هستند از منابع عمده نابودی ثروت ملی و خرج کردن آن در حوزه های غیر مولد می باشند .سودی که ندارند تازه ضرر هم دارند. همچون انگل هایی هستند که بر پیکره اقتصاد ملی افتاده اند .

شاید یکی از اقشار عمده اجتماعی که در ایران بتوان آنها را مقابل آقازاده ها قرار داد قهرمانان ملی هستند .آنها در مقابل آقازاده ها عمدتا خرج کم اند و سود بسیار دارند . قهرمانان ملی سفیران کشور در خارج از کشور اند.سفیرانی که موفقیت شان در هر عرصه خارجی می تواند نشانه دهنده این نکته به جهانیان باشد که ایران در عرصه ورزش چه پیشرفت هایی کرد. مدال های رنگارنگی که آنها می آورند سرمایه های ملی ست .هر بار بالای سکوی آنها رفتن تبلیغ مناسبی برای کشور و نظام است .هر پیروزی شان در عرصه ملی امید دهنده به این است که بر خلاف باورهای جا انداخته شده ایرانیان هم می توانند پیشرفت کنند و در عرصه بین المللی گوی سبقت از رقبا بربایند .آنها با موفقیت هایشان تشویق کننده جوانان به ورزش هستند. و چه سرمایه ای برای یک کشور که جوانانش به جای غرق شدن در فساد و تباهی ورزشکار شوند .

یکی از این قهرمانان ملی که انبوهی از افتخارات کشوری و بین المللی را در کوله بار خود به دوش می کشد ، حسین عالی محمدی فرزند غیور بختیاری است.

“فتح دیوار چین

فتح کوه صفه اصفهان حمل توپ با روپایی

طی نمودن مسافت اصفهان به شاهین شهر با روپایی

طی نمودن مسافت مرز آسیا به اروپا در استانبول

رکوردار دو صدمتر کشور با حمل توپ به روی پیشانی بدون استفاده از چشم

فتح برج میلاد در سال ۹۲در مدت زمان یک ساعت بیست و سه دقیقه

رکوردار دو صدمتر در حرکت هد زدن

فتح برج میلاد در سال ۹۳ در حرکت توپ روی پیشانی بدون استفاده از چشم”

اینها بخشی از افتخارات اوست.اما گویا حسین عالی محمدی نیز همچون بسیاری از فرزندان غیور بختیاری و جوانان شهر مظلوم مسجدسلیمان بیکار است.

واقعا باید افسوس خورد و جای تاسف دارد که قهرمانی با این همه افتخار آفرینی بیکار باشد .آنهم در شهرستانی همچون مسجدسلیمان که ثروت طبیعی انباشته در آن سبب پیش رفت خیلی از نقاط دیگر کشور شده است.

واقعا باید مسئولان ورزشی و غیر ورزشی استان را مخاطب قرار داد که حتی برای قهرمانی همچون حسین عالی محمدی هم یک شغل پیدا نمی شود! شغلی نه برای ثروت اندوزی های بسیار که برای داشتن یک زندگی آبرومندانه؟ یعنی حسین عالی محمدی که یک برند برای سرزمین بختیاری ست و در شهر زادگاهش ثروت های خدادادی انبوه انباشته شده است حق ندارد مورد حمایت مسئولان استانی ورزشی و غیر ورزشی برای داشتن یک شغل قرار گیرد؟

باری ! در حالی که آقازاده ها جز انگل هایی مصرف کننده محض نیستند قهرمانان ملی از اقشار اجتماعی مولد کشور هستند.آنها پیروزی ،افتخار،سربلندی،تشویق به تندرستی و ..را برای این سرزمین به ارمغان آورده و می آورند پس حق آنها و از جمله حسین عالی محمدی ست که در سرزمینی که رانت خواران همچون موریانه دارند بنیان هایش را می خورند حداقل یک شغل داشته باشند.

مسئولان استانی حسین عالی محمدی را دریابید !

 

حمزه جهانگیری اردیبهشت ۹۸

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...