کد خبر: 36954
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۵:۲۴
سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی ملی حفاری:

سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران گفت: با توجه به تاکید مدیرعامل شرکت، توسعه ورزش همگانی در اولویت کار این امور تعریف شده است.

 خوزستان سرافراز/  سید سالار محمد نیا روز شنبه (۲۱ اردیبهشت ماه) افزود: توسعه و بهبود کیفیت خدمات ورزشی به کارکنان و خانواده های آنان و همچنین پرسنل اقماری در راس برنامه های امور ورزش و تربیت بدنی شرکت قرار دارد.

وی با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی ارتباط مستقیم با سلامتی و شادابی کارکنان و خانواده های تحت پوشش دارد، اظهار کرد: جهت گیری برنامه ریزی در این زمینه، تعمیم و توسعه ورزش در سطح کارگاه های مختلف شرکت، اردوگاه دستگاه های حفاری و شهرک های سازمانی است.

محمد نیا گفت: هم اینک ورزش همگانی درقالب ۱۶ رشته ورزشی برای آقایان و ۱۲ رشته برای بانوان در مجموعه های فرهنگی ورزشی شرکت برای کارکنان و خانواده ها اعم از دختر و پسر ارائه می گردد که توجه به کمیت و کیفیت رشته ها از نظر آموزشی و بهتر شدن خدمات از نکات مورد اهتمام می باشد.

سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران در بحث ورزش قهرمانی توضیح داد: در این ارتباط چهار تیم در رده قهرمانی فعالیت داشتند و نتایج خوبی در سطح کشور کسب کردند که از جمله می توان به قهرمانی تیم های فوتبال و شطرنج که هفته گذشته نتایج آن اعلام شد، اشاره کرد.

وی ادامه داد: شرکت ملی حفاری ایران نیز با توجه به سیاست های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران برای امسال در خصوص ورزش قهرمانی برنامه ریزی می کند.

محمد نیا افزود: در سال های گذشته این شرکت در رشته های وزنه برداری، تیراندازی، گلف، فوتسال آقایان و بانوان، کاراته و فوتبال در لیگ های استانی و کشوری حضور داشت که هم اکنون در چهار رشته فعال هستیم.

وی در مورد بازنگری در کیفیت بخشی به زیرساخت های ورزشی شرکت اظهار کرد: بازسازی مجموعه های ورزشی و رفع مشکلات آنها از نظر تعمیرات ساختمانی و تجهیزاتی مورد توجه جدی مدیریت ارشد شرکت است و در گام نخست سالن چند منظوره مجموعه فرهنگی ورزشی شماره دو جهت اجرای طرح اوقات فراغت دانش آموزان بازسازی و راه اندازی خواهد شد.

سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی حفاری ایران گفت: کارهای زیر ساختی و نرم افزاری جهت بروز رسانی سامانه های مرتبط نیز با هدف شتاب بخشیدن به خدمات رسانی و افزایش راندمان کار در امور ورزش از جمله سیستم های بانک اطلاعات ورزشکاران، مکانیزه کردن انبار کالای ورزشی و سیستم امور مالی و راه اندازی سایت اطلاع رسانی در دست اقدام و پیگیری است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...