کد خبر: 36967
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱:۱۴

جلسه غیرعلنی (امروز۲۲ اردیبهشت) بهارستان‌نشینان با سردار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز شد.

خوزستان سرافراز/علی لاریجانی در ابتدای جلسه صبح امروز یک‌شنبه مجلس با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس با حضور فرمانده سپاه گفت: ما امروز جلسه غیر علنی را با حضور سرلشکر سلامی داشتیم بعد از این که ایشان مسئولیت فرماندهی سپاه را بر عهده گرفت این جلسه برای آشنایی با ایشان و دیدگاه‌هایشان برای مسائل آینده سپاه و تقویت آن خصوصاً استفاده از بدنه وسیع بسیج برای بهبود شرایط داخلی کشور و همچنین تحلیلی از شرایط منطقه بود.

وی افزود: در این جلسه تعدادی از نمایندگان مجلس هم مواردی را مطرح کردند.

اکبر رنجبرزاده عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه برای بررسی موضوع های مختلف امنیتی در جلسه غیر علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

اکبر رنجبرزاده با اشاره به جلسه غیر علنی امروز مجلس اظهار داشت: قرار است سرلشکر سلامی در این جلسه گزارشی در مورد مسائل منطقه ای، راهبردی و موضوع تحریم ها به نمایندگان ارائه کند.

وی با اشاره به این که این نخستین حضور سرلشکر سلامی در مجلس به عنوان فرمانده سپاه است گفت: در این جلسه سرلشکر سلامی برنامه های راهبردی سپاه را برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشریح خواهد کرد.

در این جلسه سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده هوافضای سپاه، سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه حضور دارند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک