کد خبر: 37019
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۰:۲۸
با جمعیتی حدود ۳۰ خانوار؛

با وجود فروکش کردن سیلاب در شهرهای مختلف خوزستان ولی هنوز برخی روستائیان این استان در گرمای ۴۴ درجه زیر آفتاب سوزان خوزستان در چادر زندگی می کنند.

خوزستان سرافراز، سرپرست فرمانداری شهرستان حمیدیه در همین زمینه در خصوص اینکه گفته می‌شود هنوز برخی روستاییان این شهرستان در چادر و کنار جاده زندی می‌کنند، گفت: بیش از سه هزار سیل زده ساکن اردوگاه خسرج به روستاهای خود بازگشتند.

شاهین هاشمی اظهار کرد: در جریان سیل خوزستان ۱۳ روستای شهرستان حمیدیه دچار آبگرفتگی شدند و ساکنان این روستاها در اردوگاه خسرج اسکان اضطراری یافتند.

وی افزود: در حال حاضر با فروکش کردن آب، حدود سه هزار نفر از اهالی ۱۲ روستا به خانه‌های خود باز گشتند و تنها اهالی روستای حمدان سلجه با حدود ۳۰ خانوار در کنار جاده و در چادر اسکان داده شده‌اند.

سرپرست فرمانداری حمیدیه با بیان اینکه در حال تخلیه آب این روستا هستیم، گفت: با توجه به شرایط خانه‌های روستایی در پساسیلاب، در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای این ۳۰ خانوار کانکس مجهز به سیستم خنک کننده در محل مستقر خواهد شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک