کد خبر: 37037
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۷:۵۴
معاون عمرانی وزیر کشور در اهواز:

خوزستان بیشترین آسیب از سیل را در کشور دید و به همین دلیل قرار شد خسارت های وارده به استان در بحث مسکن و زیرساخت‌های شهری و روستایی به صورت ویژه دنبال شود.

خوزستان سرافراز ؛ مهدی جمالی پور پس از جلسه با مدیران استان خوزستان، در جمع خبرنگاران گفت: امیدواریم امسال بتوانیم شهرها و روستاهای محروم استان را حمایت کنیم.

وی با اشاره به سیل اخیر، افزود: خوزستان بیشترین آسیب از سیل را در کشور دید و به همین دلیل قرار شد خسارت های وارده به استان در بحث مسکن و زیرساخت‌های شهری و روستایی به صورت ویژه دنبال شود.

جمالی نژاد در ادامه به موضوع اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه  پیش بینی می‌شود اربعین امسال با استقبال زیادی از سوی زائران مواجه شود، زیر ساخت‌های مناسب باید برای تردد آنها مهیا شود.

معاون عمرانی وزیر کشور خاطرنشان کرد: مقرر شد بازدیدی از زیرساخت‌های خوزستان در مناطق مرزی داشته باشیم تا مناطقی که در سیل آسیب دیدند و نیاز به ترمیم و بازسازی دارند با هرچه سریع‌تر انجام شوند.

وی با اشاره به تغییر شهردار اهواز بیان کرد: با شورای شهر و شهرداری اهواز جلساتی برگزار می‌کنیم و مسائل این کلان‌شهر را دنبال می‌کنیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک