کد خبر: 37070
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۹:۳۵
طبق دستور ضرب الاجلی سرپرست شهرداری اهواز؛

  موسی شاعری سرپرست شهرداری و شهردار منتخب اهواز بر ضرورت بازسازی و بهسازی جاده ها پس از سیلاب تاکید کرد و طی دستوری ضرب الاجلی تمامی مدیران شهری را موظف کرد که احیا و پاکسازی هرچه سریعتر مسیرهای تخریب شده از سیلاب را در دستور کار خود قرار دهند. 

خوزستان سرافراز/ بر همین اساس صبح امروز علیرضا عالیپور معاون خدمات شهری شهرداری اهواز جلسه ای با دستور کار ابلاغ شده از سوی شهردار و با حضور شهرداران مناطق ۸گانه شهرداری اهواز تشکیل داد و گفت: بازسازی و بهسازی جاده‌ها و پارک‌های ساحلی پس از سیلاب به‌عنوان یک ضرورت و مطالبه عمومی باید هر چه زودتر انجام گیرد و این پاکسازی، بهسازی و احیای فضای سبز به بهترین شکل انجام شود.

وی افزود: در این راستا طرح ساحل پاک یا «بهسازی پساسیل ساحل کارون» را تعریف کرده‌ایم که از روز پنجشنبه آغاز می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: این طرح جهادی با استفاده از همه ظرفیت‌های مناطق هشت گانه، گروه‌های جهادی و سمن‌ها انجام می‌شود و تمام مناطق، ماشین آلات تخصصی، مکانیکی و ابزارآلات فضای سبز را برای آغاز این طرح پای کار می‌آورند.

وی ادامه داد: هر منطقه ۱۵۰ نیرو از مجموعه فضای سبز و خدمات خود را در روز پنجشنبه از ساعت ۷ و ۱۵ دقیقه در محل جاده یا پارک ساحلی غربی مستقر می‌کند و عملیات میدانی را خود شهرداران مناطق و معاونان خدمات شهری مناطق مدیریت می‌کنند.

عالیپور تأکید کرد: به‌دلیل اهمیت این موضوع عنوان جهادی را درباره این طرح ذکر کردیم و اطمینان داریم مدیران مناطق مانند دوران سیل که به‌صورت جهادی و شبانه روزی پای کار بودند، اجرای این طرح را هدایت می‌کنند تا هر چه زودتر وضعیت پارک‌های ساحلی اهواز به حالت مطلوب بازگردد.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز خاطرنشان کرد: این طرح روز پنجشنبه صبح تا ظهر در ساحلی غربی اهواز و جمعه در ساحلی شرقی اهواز اجرا می‌شود.

وی بر حفظ انسجام و نظم سیستم برای خدمات رسانی به مردم و گرامیداشت مناسبتهای سوم خرداد ، لیالی قدر، روز قدس و عید فطر تاکیدکرد.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز از مدیران مناطق هشتگانه اهواز خواست در پرداخت به موقع حقوق ها اهتمام لازم را داشته باشند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک