کد خبر: 37095
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۲:۰۰
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شادگان:

 دادستان دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شادگان گفت: در شرایط فعلی رسیدگی جدی به وضعیت بازار و مشکلات معیشتی مردم به عنوان اولویت اصلی همه دستگاه ها مورد توجه جدی قرار گیرد.

به گزارش خوزستان سرافراز ، رضا کیانی راد درجلسه هم اندیشی و رسیدگی به مشکلات بازاریان و دستفروشان این شهرستان که در محل مسجد حضرت امیر المومنین (ع) این شهر برگزارشد، اظهارکرد: مسئولین نسبت به ساماندهی بازار و دستفروشان شادگان اهتمام جدی داشته باشند.

وی افزایش متقاضیان اشتغال و همچنین بالا رفتن نرخ بیکاری، ساماندهی بازار ماهی فروشان و بازارچه شهید بهشتی شادگان می تواند فرصت مناسبی برای کسب و کار و ایجاد درآمد برای مردم منطقه باشد.

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شادگان تصریح کرد: ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار اصناف و بازاریان شهرستان، باید در اولویت اصلی مسئولین مربوطه باشد که در این راستا، ضروری است نظارت های لازم از سوی دستگاه های متولی صورت گیرد.

درپایان این مراسم حاضرین از دادستان این شهرستان بخاطر تلاش و پیگیری مستمر جهت ساماندهی بازار و دستفروشان و همچنین تکمیل بازارچه میوه و تره بار شهید بهشتی و بازارچه ماهی فروشان تقدیر و تشکر کردند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک