کد خبر: 37123
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۲:۱۵

نشست هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری اهواز روز چهارشنبه با حضور فرماندار، سرپرست شهرداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اهواز برگزار شد.

خوزستان سرافراز/ موسی شاعری سرپرست شهرداری اهواز اظهار کرد: تلاش من و اعضای شورای شهر در هیئت عالی سرمایه‌گذاری این است که در این زمینه فعالانه‌تر ورود کرده و سرمایه‌گذار جذب کنیم اتفاقی که در اهواز نیفتاده است.

وی با تأکید بر ضرورت تغییر شیوه کار و سیاست‌گذاری‌ها، بیان کرد: باید سخاوت‌مندانه‌تر نسبت به سرمایه‌گذار‌ها برخورد کنیم و بخل به خرج ندهیم.

سرپرست شهرداری اهواز گفت: طرح‌های سرمایه‌گذاری باید با توجه به شرایط اهواز باشند و منطقی برنامه‌ریزی کنیم؛ طرحی موفق است که نگاه بومی داشته باشد و به فرصت‌ها و اولویت‌های شهر توجه داشته باشد.

 وی با بیان اینکه باید برای جذب سرمایه‌گذاری، جاذبه‌هایی را فراهم کنیم، افزود: بخشی از این جاذبه، بالا بردن حاشیه سود و تضمین سود سرمایه‌گذار و بخشی هم تسهیل در کار و مراحل اداری است که در این زمینه باید بسته‌های تشویقی و روشن نیز تعریف شود.

شاعری افزود: تا آنجا که من اطلاع دارم سال‌ها است در اهواز پروژه سرمایه‌گذاری خاصی اجرا نشده اما امیدواریم در سال جاری این اتفاق بیفتد.

سرپرست شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی و ارائه برنامه کاری مناسب و با تعریف بسته های حمایتی, سرمایه گذاران را به حضور در خوزستان و به ویژه شهر اهواز ترغیب کنیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک