کد خبر: 37150
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری:

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از حفر و تکمیل ۱۷ حلقه چاه های نفت و گاز در دو ماه نخست امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ محمد آل خمیس گفت: از این چاه ها هشت حلقه توسعه ای / توصیفی و ۹ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.

وی افزود: از مجموع چاه های حفر شده ۱۲ حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، یک حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی و چهار حلقه در قالب پروژه ای تکمیل و در اختیار شرکت های متقاضی قرار گرفت.

آل خمیس با اشاره به اینکه در مدت پیش گفته ۲۵ هزار و ۳۴۸ متر حفاری به ثبت رسید، اظهار کرد: هم اکنون ۱۳ دستگاه حفاری در حال جابجایی در موقعیت های عملیاتی است.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: دستگاه ۳۵ فتح از جمله دکل هایی است که پس از کاریابی به زودی در یکی از حوزه های نفتی تحت مسئولیت شرکت نفت مناطق مرکزی به کار گیری می شود.

وی با یادآوری اینکه بر اثر بارندگی های فروردین و اردیبهشت ماه سال جاری، فعالیت هشت دستگاه حفاری به سبب قرار گرفتن در معرض سیلاب و لزوم ایمن سازی با هماهنگی کارفرماها متوقف گردید، افزود: با تلاش های به عمل آمده شش دکل پس از چند روز مجدد در چرخه عملیات قرار گرفت و اقدامات لازم برای راه اندازی دو دستگاه دیگر در موقعیت میدان نفتی آزادگان جنوبی در جریان است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک