کد خبر: 37250
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۴:۳۲
نماینده ولی فقیه در خوزستان ؛

وی عنوان کرد: مشکل ما در داخل و از جریان غرب گرا کشور است که  به دنبال تضعیف انقلاب است و برخی از انها به عنوان پیاده نظام استکبار فعالیت می‌کنند.

به گزارش خوزستان سرافراز، حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد امروز در خطبه نماز جمعه اهواز، اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی قطعا تا زمانی که ملت در صحنه است و پشت سر ولایت فقیه حرکت می‌کند، دشمن جرات تعرض به این خاک را ندارد.

وی عنوان کرد: مشکل ما در داخل و از جریان غرب گرا کشور است که  به دنبال تضعیف انقلاب است و برخی از انها به عنوان پیاده نظام استکبار فعالیت می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت:با وجود آن که جریان غرب‌گرا تاکید دارند که فلسطین مسئله ما نیست و سال ۸۸شعارهای ساختار شکنانه دادند ؛ باید این سوال مطرح شود که چرا فلسطین مسئله اول آمریکا، غرب، سعودی و بسیاری از کشورهای دیگر است و هزینه‌های هنگفتی برای آن داده‌اند.

موسوی‌فرد عنوان کرد: چرا آمریکا از هزاران کیلومتر آن طرف‌تر، نیروها و توان خود را وارد منطقه کرده در حالی که میلیون‌ها فقیر دارد و سالانه ۵۰۰ میلیارد دلار در منطقه هزینه می‌کند؛ ولی ما نباید در مسئله ای که در منطقه خودمان هم وجود دارد حتی مشاوره نظامی بدهیم.

وی افزود: طرح معامله قرن سند رسوایی مدعیان دروغین دموکراسی و برای نابودی فلسطین است ، ما از اینجا از خوزستان و با تکیه به رهبری آیت الله خامنه ای به شما اعلام می کنیم که اجازه نمی دهیم این لقمه چرب و نرم از حلقوم شما پائین بیاید و به خواست خدا در چند سال آینده رژیم صهیونیستی را نخواهیم دید.

موسوی‌فرد اظهار کرد: این مردم سربلند ایران اسلامی در سراسر کشور در صحنه حاضر شده و برای حفط آرمان‌ها و استحکام پایه‌های انقلاب اسلامی برای چهلمین بار، روز قدس را گرامی داشتند که جای تقدیر دارد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک