کد خبر: 37300
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۲:۳۵

باید پرسید این چه دولت مدعی قانون گرایی و تخصص است که وزیرش بر خلاف قوانین بین المللی در امور فدراسیون فوتبال دخالت می کند و سخنگوی وزرات ورزشش چیزی را اعلام می کند که می تواند تبعات حقوقی سنگین برای فوتبال ایران داشته باشد؟

به گزارش خوزستان سرافراز؛ شش سال پیش که حسن روحانی و دولت تدبیر و امید با شعارهای گوش فلک کر کن «تدبیر » ،«تخصص گرایی » ،« مدیریت علمی » ،«کار کارشناسانه » و .. سر کار آمدند شاید تصور همگان این بود که ایران از قبل اینهمه تخصص گرایی و تدبیر بهشت خواهد شد . اما دیری نپایید تا مشخص شود که به قول آن ضرب المثل چینی «موش کوه خواهد زایید ».

وضعیت بی تدبیری و مدیریت هردمبیل ی دولت هر جا که سر بکشیم اثری از خود نهاده است .افزایش نقدینگی ، واردات بی رویه ،نابودی واحد‌های تولیدی ،ماجرای ارز و طلا ، سیلاب های آغاز سال و ..

این بار اما قرار بود که گویا سایه بی تدبیری دولت بر مستطیل سبز بازتابانیده شود تا جلوه ای دیگر از آن نمایان شود .

ماجرای فینال جام حذفی امسال جلوه دیگری از ضعف مدیریت و بی تدبیری دولت تدبیر شد . از توییت جنجالی مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش که اعلام کرده بود وزیر ورزش به رییس سازمان لیگ دستور داده که بازی همین امشب باید برگزار شود و به نوعی به دخالت دولت در فوتبال ایران که می تواند تبعات حقوقی بین المللی برای فوتبال ایران داشته باشد اذعان نمود تا تکذیب آبکی آن ،ماجرای راه ندادن تماشاگران داماش به ورزشگاه ، ضعف مدیریت استانی در تامین امنیت کافی در ساعت ابتدا اعلام شده برگزاری مسابقه ، انداختن مشکل از سوی استاندار خوزستان به گردن سازمان لیگ ،تسخیر جایگاه خبرنگاران توسط تماشاگران و ..
همگی نشان فروپاشی مدیریت و تدبیر در دولت مدعی تخصص و کار کارشناسانه بود.

باید پرسید این چه دولت مدعی قانون گرایی و تخصص است که وزیرش بر خلاف قوانین بین المللی در امور فدراسیون فوتبال دخالت می کند و سخنگوی وزرات ورزشش چیزی را اعلام می کند که می تواند تبعات حقوقی سنگین برای فوتبال ایران داشته باشد ؟

این چه تدبیری ست که ناتوان از تقسیم و توزیع درست جایگاه های ورزشگاه میان تماشاگران دو تیم است ؟

این چه مدیریتی است که در شرایط اولیه ناتوان از تامین امنیت لازم برای انجام بازی در زمان مقرر است ؟

آنچه که امشب دیدیم در کل تجلی شیوه دیگری از مدیریت هردمبیل ی و بی سر و سامان دولت تدبیر بود . دولت ی که هنوز مدعی ست اگر مشکلی در مدیریت کشور وجود دارد بخاطر امکانات و اختیارت کم آن است.
مدیریت دولت تدبیر در دو سطح کشوری و استانی در برگزاری این مسابقه نمره قبولی نگرفت و نشان داد که از برگزاری مناسب یک رویداد مهم ورزشی هم ناتوان است.

امکانات ،فرصت ها ، عمر و زندگی میلیون ها انسان و ..در دست مجموعه ای کار ندان آنهم در حالی که نهادهای نظارتی همچون مجلس به خواب رفته اند در حالی نابودی ست .مدیریتی که جلوه ای از کارنامه اش را امشب دیدیم.باید گفت خدا خودش بخیر کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک