کد خبر: 37342
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۵/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۳:۲۳
سرپرست شهرداری اهواز در دیدار صمیمانه با جمعی از هنرمندان تئاتر:

شاعری گفت: هنر و هنرمندان یکی از تاثیرگذارترین ابزار برای انتقال مفاهیم فرهنگی و اجتماعی به سطح جامعه است و باید از آن استفاده کرد.

خوزستان سرافراز ؛ موسی شاعری شامگاه سه شنبه ۱۴ خردادماه باحضور در تالار آفتاب، از نزدیک نمایش تئاتر یکی از گروه های اهوازی را به تماشا نشست و پس از آن در جمع هنرمندان انجمن تئاتر حاضر شد.

وی در جمع این هنرمندان گفت: در سالهایی که بنده به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز بودم، تلاش کردم به حوزه هنری شهر ساختار ببخشم.

سرپرست شهرداری اهواز با بیان اینکه بهترین خاطرات کاری من در جمع هنرمندان بوده است، خاطرنشان کرد: روزانه دهها دعوت به دفتر بنده می آید اما من تاکید داشتم که اولین دیدار غیررسمی خودم را با هنرمندان برگزار کنم.

شاعری تصریح کرد: برای اولین بار در کشور، شخصی به عنوان شهردار یک کلانشهر انتخاب شده که پیش از این معاون فرهنگی بوده و خوشحالم که این فرد من هستم  و خود را نماینده شما هنرمندان میدانم.

وی عنوان کرد: هنر و هنرمندان یکی از تاثیرگذارترین ابزار برای انتقال مفاهیم فرهنگی و اجتماعی به سطح جامعه است و باید از آن استفاده کرد.

سرپرست شهرداری اهواز با اشاره به محدودیت ها در منابع مالی شهرداری اهواز، افزود: کلانشهر اهواز امروز درگیر مشکلات زیرساحتی زیادی است و در سالهای گذشته مشکلات مالی زیادی گریبان شهرداری را گرفته است.

شاعری عنوان کرد: باتوجه به شرایط مالی شهرداری و نیاز شهر به کارهای زیرساختی، برای امسال برنامه ریزی بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان کار عمرانی در اهواز انجام دهیم.

در پایان این دیدار صمیمانه، جمعی از هنرمدان تئاتر، دغدغه ها و مطالبات خود را با شهردار اهواز در میان گذاشتند و شاعری نیز قول اختصاص دو بیلبورد تبلیغاتی در سطح شهر برای اطلاع رسانی فعالیت های هنری و فرهنگی و تکمیل پلاتوهای نمایش تئاتر را داد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک