کد خبر: 37377
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 7/ ژوئن/ 2019 - 4:09
درد و دل یک شهروند اهوازی با نماینده ولی فقیه در خوزستان

یکی از کاربران اهوازی با ارسال نامه ای به دفتر پایگاه خبری؛ تحلیلی خوزستان سرافراز درد و دلهای خود را خطاب به حضرت حجت الاسلام« سید عبدالنبی موسوی فرد » نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان عنوان نمود،که عینآ درج می گردد.

سلام علیکم

حضرت حجت الاسلام« عبدالنبی موسوی فرد » نماینده محترم ولی فقیه در استان خوزستان ،خدمت شما عرض سلام دارم و لازم دیدم حال که این عرصه حساس مدیریتی پس سالیان طولانی در خوزستان دچار تغییر شده و از آن رو که شما را فردی کاری و مردمی عنوان می کنند، به عنوان یک شهروند عادی خوزستان مورد خطاب قرارتان دهم و کمی با شما درد و دل کنم.

حاج آقا! باید ابتدا بابت اقدام تان در سکنی گزیدن در یکی از مناطق حاشیه نشین و محروم اهواز از شما تشکر کنم .اقدامی که سبب رفتاری نه چندان شایسته از سوی شهرداری اهواز شد که البته از دیدگان شما نیز دور نماند.

متاسفانه آنچه که در رفتار آن نهاد رخ داد چیزی نبود جز فرهنگ تملق و چاپلوسی آنهم زمانی که تعداد زیادی از این نهادها وظایف ذاتی و قانونی خود را فراموش کرده و عرصه ی برای تصاحب صندلی های قدرت و برخورداری از رانت تمتع از ثروت های کلان شده اند.

اما در این کنش و واکنشی که در خصوص آن حادثه رخ داد و مقامات شهرداری بلافاصله پس از حضور شما در آن ناحیه اقدام به آسفالت محله مورد نظر کردند در حالی که کلیت آن منطقه از نواحی کم توسعه اهواز است نکته جالب توجه ای وجود دارد که باید آن را دستمایه نقد این نهادها قرار داد.

به تاسی از این داستان باید گفت ای کاش شما در تمامی مناطق محروم و حاشیه نشین اهواز خانه ای نمادین برای سکنی گزیدن انتخاب می کردید تا بعد مسئولان شهری برای تملق و چاپلوسی هم که شده بلافاصله متوجه آن مناطق شوند و بعد شما اولا این اقدام زشت و ناپسند آنها را نکوهش کرده و ثانیا به آن زنهار بزنید و هشدار دهید که در این سالها کجا بوده اند که مردم حصیر آباد ، منبع آب ؛پردیس؛عین ۲؛ کوی مندلی و …. باید در زیست واقعا مادون شهروندی زندگی کنند و از امکانات اولیه شهری و فنی گوناگون بی بهره باشند؟

ای کاش شما در همه این مناطق خانه داشتید تا بعد عده ای برای آسفالت ،عده ای برای لوله کشی آب ،عده ای برای تامین روشنایی و .. بلافاصله به آنجا می آمدند تا بعد شما بقول معروف مچ آنها را بگیرید و به آنها بگویید که چرا این مناطق فراموش شده اند؟

ای کاش این کار را می کردید تا بعد مسئولان نهادهای مختلف یادشان می آمد که حدود و ثغور اهواز واقعی چقدر است و فراموش شدگان را به یاد می آوردند.

حضرت حجت الاسلام موسوی فرد گرامی ، بیش از بنده آگاهید که متاسفانه خوزستان مظلوم که از منابع عمده تامین ثروت این مملکت است در فقر و عدم توسعه یافتگی به سر می برد و متاسفانه جولان باندهای قدرت و ثروت در آن بیداد می کند.

به عنوان یک شهروند خوزستانی البته امید چندانی به بهبود اوضاع از طریق روندهای جاری سیاسی مرسوم ندارم و حل این حجم از مشکلات را تنها منوط به تحقق امری معجزه آسا می دانم ،اما از آن رو که همگان شما را به مردمی ، مخلص ، اهل عمل بودن و حامی محرومان می شناسند از هیچ اقدامی همچون اقدام شایسته تشکرتان که سبب برملا شدن بخشی از کارنامه ناصواب یکی از نهادهای مملکت شد و اسباب نقد شما و قطعا اصحاب رسانه را فراهم کرد کوتاهی نکنید تا حتی اگر شده اندکی از همین مشکلات جاری را حل کرد.

جان کلام آنکه ای کاش همانند آن مورد خاص اقدامات دلسوزانه و واقعی شما از این پس نیز تشت رسوایی کم کاری ،بی مسئولیتی ،چاپلوسی و …عده ای را از بام به زمین بیندازد و اسباب زیر تیغ نقد بردن آنها را فراهم کند.

باتشکر از شما و آروزی توفیق روز افزون شما در انجام وظایف خطیر محوله.


برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار