کد خبر: 37527
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور از امضای حکم انتصاب شهردار جدید اهواز از سوي وزیر کشور خبر داد.

به گزارش خوزستان سرافراز، مهدی جمالی نژاد گفت: دکتر رحمانی فضلی وزیرکشور حکم انتصاب موسی شاعری کریمی، شهردار جدید اهواز را امضا کرد.
وي افزود: بر اساس تبصره ۳ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهاي اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، انتصاب شهرداران در شهرهاي با جمعیت بیشتر از ۲۰۰ هزار نفر و مراکز استان بنا به پیشنهاد شورای شهر و حکم وزیر کشور صورت می گیرد.

در متن حکم شهردار اهواز آمده است:
“در اجراي تبصره ( ۳) ذیل بند یک ماده ( ۸۰ ) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهاي اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، مصوب ۱۳۷۵٫۳٫۱ با اصلاحات بعدي و با توجه به پیشنهاد شوراي اسلامی شهر اهواز و نظر به تجارب ارزنده به موجب این حکم، جناب عالی را به سمت شهردار اهواز منصوب میکنم.
امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با درنظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیري از همه ظرفیتها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهري و به کارگیري خلاقیت و نوآوري در اداره امور شهر، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوري اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبري «مدظله العالی» دولت تدبیر و امید میسر گردد.
توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفاي کامل مسوولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارم.”
گفتنی است موسی شاعری، جوانترین شهردار کلان شهرهای کشور و نوزدهمین شهردار اهواز است که حکم وی از سوی وزیر کشور امضاء شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک