کد خبر: 37668
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۹:۲۸

مردم چندین روستای رامشیر شهر نفت خیز استان خوزستان در عصر ارتباطات از ضعف شدید «آنتن‌دهی» خطوط تلفن همراه رنج می‌برند.

 

خوزستان سرافراز، شهرستان‌های استان خوزستان دارای مشکلات خاص خود هستند، در این میان بخش‌ها و روستاها نیز از مشکلات دوچندانی رنج می‌برند که لازم است در سیاست‌گذاری‌ها و همچنین طراحی پروژه‌های عمرانی براساس این کمبودها اقدام و برنامه‌ریزی لازم صورت بگیرد.

شهرستان رامشیر یکی مناطق نفت‌خیز استان خوزستان است که به واسطه بی‌توجهی مسئولان، دارای مشکلات خاص خود هستند، در این میان بخش‌ها و روستاها نیز از مشکلات دو چندانی رنج می‌برند که لازم است در سیاست‌گذاری‌ها و همچنین طراحی پروژه‌های عمرانی براساس این کمبودها اقدام و برنامه‌ریزی لازم صورت بگیرد.

بیشتر جمعیت شهرستان رامشیر ساکن روستاها هستند، برای بهره‌مندی روستاییان از زیرساخت‌های ارتباطات و جلوگیری از مهاجرت آنان به شهر باید امکانات مناسب در این مناطق فراهم شود. فقدان آنتن‌دهی تلفن همراه، تلفن ثابت و اینترنت مشکلاتی را برای ساکنان روستاهای شهرستان رامشیر ایجاد کرده‌ است.

همچنین مشکلات متعددی به‌ویژه در حوزه جاده‌ای، آبرسانی و مشکلات مربوط به آنتن‌دهی تلفن همراه است و باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و سال‌هاست در نقاط مختلف و روستاها مشکل آنتن‌دهی تلفن‌همراه بسیار آزاردهنده شده به طوری که آنتن‌دهی ضعیف مشکلات بسیاری را برای مردم ایجاد کرده است.

تسنیم”

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک