کد خبر: 37724
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۶:۲۱

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی که در آن نشان می دهد ساکن یکی از خیابانهای تازه آسفالت شده منطقه زیتون کارمندی اقدام به تخریب آسفالت تازه صورت گرفته، کرده ، واکنش و پیگیری جدی شهردار اهواز را بدنبال داشت.

 خوزستان سرافراز/ در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی که در آن نشان می دهد ساکن یکی از خیابانهای تازه آسفالت شده منطقه زیتون کارمندی اقدام به تخریب آسفالت تازه صورت گرفته، کرده ، واکنش و پیگیری جدی شهردار اهواز را بدنبال داشت.

در همین راستا و بر اساس دستور شهردار اهواز به دلیل عدم نظارت و تخریب آسفالت جدید، مهدی مراد حسینی سرپرست منطقه سه در کمتر از ۲۴ ساعت طی نامه ای حمید مزرعه مسئول ناحیه دو خدمات شهری را توبیخ کرد.

در این نامه خطاب به مسئول ناحیه دو خدمات شهری آمده است: با توجه به سهل انگاری صورت گرفته و عدم نظارت صحیح در انجام وظایف محوله که منجر به تخریب آسفالت تازه اجرا شده در سطح معابر زیتون کارمندی شده، ضمن توبیخ کتبی و درج در پرونده، معادل ۵۰ درصد اضافه کاری ماه جاری از حقوق جنابعالی کسر می گردد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک