کد خبر: 37783
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 29/ جولای/ 2019 - 1:36
از سوی شرکت ملی حفاری ایران در چهار ماه نخست سال محقق شد

کارکنان سختکوش شرکت ملی حفاری ایران در چهار ماه نخست امسال موفق به حفر و تکمیل ۴۱ حلقه چاه های نفت و گاز در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور شدند.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت در عملیات حفاری گفت: از این تعداد چاه ۱۷ حلقه توسعه ای / توصیفی و ۲۴ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.

محمد آل خمیس افزود: از مجموع این چاه ها ۲۹ حلقه در گسترده عملیاتی شرکت های ملی مناطق نفتخیز جنوب، دو حلقه نفت مناطق مرکزی، سه حلقه نفت فلات قاره، سه حلقه مهندسی و توسعه نفت و چهار حلقه در قالب پروژه حفر شد.

وی با بیان این که در مدت پیش گفته متراژ حفاری چاه ها به ۵۰ هزار و ۹۲۹ متر رسید، اظهار کرد: در زمان حاضر ۱۳ دستگاه حفاری در مناطق عملیاتی نفتخیز کشور در حال جابجایی می باشد.

آل خمیس با اشاره به اینکه شرکت ملی حفاری ایران ۷۲ دستگاه حفاری شامل ۶۹ دکل خشکی و سه دکل دریایی در تملک دارد، بازسازی و تعمیرات سیستم جکینگ دستگاه حفاری دریایی شهید مدرس و آماده به کار شدن آن را از فعالیت های قابل توجه به عمل آمده در این مدت برشمرد.

سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری تحقق پیش زمینه و مقدمات آغاز عملیات و همچنین شروع کارهای اجرایی چند پروژه حفاری در خشکی از جمله حفاری ۱۰ حلقه چاه جدید در میدان نفتی آزادگان جنوبی را از شمار اقدامات این معاونت از ابتدای فروردین تا پایان تیرماه سال جاری عنوان کرد.


برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار