کد خبر: 37900
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۵:۵۵
  مدیرعامل راه آهن خبر داد:

معاون وزیر راه وشهرسازی ومدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت:برای نخستین بار در کشور مردم اهواز و شهرهای اقماری آن می توانند برای جابجایی در داخل شهراز حمل ونقل ریلی استفاده کنند.

به گزارش خوزستان سرافراز، سعید رسولی ظهر امروز یکشنبه در جریان بازدید از خطوط ریلی حومه ای اهواز، اظهار کرد: با هماهنگی شهرداری اهواز مقرر شده ۱۳ توقفگاه شهری برای تردد قطارهای حومه ای در این شهر ساخته شود تا پس از بهره برداری از این توفقگاه ها، مردم اهواز بتوانند در داخل شهر با قطار جابجا شوند.

وی با بیان اینکه باید سطح دسترسی مردم به قطارهای حومه ای از شهرهای اقماری اهواز بیش از پیش تسهیل شود، افزود: در این صورت مردم اهواز می توانند به سهولت برای جابجایی خود از ظرفیت های موجود شبکه ریلی و قطارهای حوامه ای استفاده کنند.

معاون وزیر راه وشهرسازی یادآورشد:  خوشبختانه در رینگ مرکزی شهر اهواز ۳ ایستگاه راه آهن وجود دارد که با بهره برداری از ۱۳ توفقگاه ریلی که توسط شهرداری ساخته شده است باعث تسهیل دسترسی مردم در تردد شهر با قطار خواهد شد.

براساس همین گزارش مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی و هیات همراه، امروز در بازدید خود ازخطوط ریلی جنوب کشور، مسایل و مشکلات مربوط به حمل ونقل حومه ای از شهرهای اقماری اهواز و شبکه ریلی استان خوزستان را مورد بررسی قرار داد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک