کد خبر: 37909
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۶:۵۵

تیم ملی کشتی آزاد ایران به‌عنوان سومی رقابت‌های جهانی قزاقستان دست یافت.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ روز پایانی رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در ۴ وزن دوم (۷۰، ۷۴، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم) در شهر نورسلطان قزاقستان در حال برگزاری است، که تیم ملی کشورمان با توجه به نتیج حریفان و کسب نتایج قابل قبول عنوان سومی اش را مسجل کرد.

در حالی که تیم روسیه از روز گذشته قهرمانی‌اش را در پایان ۵ وزن دوم مسجل کرده بود و تا حدود زیادی نایب قهرمانی قزاق ها به عنوان میزبان مسابقات قطعی بود رقابت بین تیم های ایران و آمریکا برای سکوی سوم بود که با توجه به شکست نماینده وزن ۶۱ کیلوگرم آمریکا در دیدار رده بندی و از دست دادن ۵ امتیاز حضور ایران روی سکوی سوم قهرمانی با ۹۱ امتیاز قطعی و مسجل شد.

تیم ایران که تا شب گذشته ۵۱ امتیاز کسب کرده بود با مدال برنز احسان پور در وزن ۵۱ کیلوگرم و کسب ۱۵ امتیاز و همچنین طلای حسن یزدانی و کسب ۲۵ امتیاز دیگر مجموع اندوخته هایش را به ۹۱ امتیاز رساند تا حتی در صورت پیروزی نمایندگان آمریکا در فینال های ۷۹ و رده بندی ۹۷ کیلوگرم به حداکثر ۹۰ امتیاز بیشتر نمی رسد و می توان سومی ایران را مسجل دانست.

آخرین بار تیم ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۵ لاس وگاس بدون کسب مدال طلا روی سکوی دومی جهان رفته بود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک