کد خبر: 38206
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۳:۰۲

سرانجام پس از گمانه‌زنی‌های چندماهه، حکم مدیرکل جدید آموزش و پرورش خوزستان از سوی وزیر صادر شد و وی روز چهارشنبه به صورت رسمی معارفه می‌شود.

به گزارش خوزستان سرافراز، پانزدهم خرداد ماه امسال بود که بعد از پذیرش استعفای محمد تقی زاده، مهدی رفیعی دهکردی به عنوان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان مشغول به کار شد.

علت استعفای تقی‌زاده به صورت رسمی اعلام نشد ولی همه در خوزستان می‌دانند که تقی‌زاده قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارد.

رفیعی دهکردی هم معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان بود که در این مدت به صورت سرپرستی این اداره کل را مدیریت کرد. در این مدت بارها و بارها اعلام شد که به زودی دهکردی به سمت مدیرکل منصوب می‌شود ولی ظاهرا قدرت لابی‌های وی چندان زیاد نبود.

سرانجام امروز اعلام شد که کوروش مودت فرماندار خرمشهر که اتفاقا همشهری استاندار خوزستان به شمار می‌رود، قرار است روز چهارشنبه به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش خوزستان معارفه شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک