کد خبر: 38223
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱:۴۴
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان:

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: عدالت اجتماعی در استان از وضعیت خوبی برخوردار نیست و ما در مناطق محروم شاهد مشکلات مختلفی هستیم.

خوزستان سرافراز، حسین حسین زاده ظهر چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیران کل جدید و قدیم آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: طبق بررسی شاخص های مختلف در زمینه آموزش و پرورش، متوجه می شویم که وضعیت استان در کشور وضعیت خوبی نیست و مشکلات زیادی دارد.

وی افزود: تعلیم و تربیت یکی از رسالت های آموزش و پرورش است؛ اما متاسفانه شاخص های اجتماعی و آسیب های ما حکایت از این دارد که در حوزه های زیر بنایی که آموزش و پرورش مهم ترین رکن آن را در جامعه بعد از خانواده بر عهده دارد؛ وظایفش را به خوبی انجام نمی دهد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان تصریح کرد: این صحبت ها انکار زحماتی که مسئولان آموزش و پرورش خوزستان می کشند نیست و امیدواریم با یک تغییر رویکرد، شاهد بازگشت این نهاد به جایگاه اصلی خود باشیم.

حسین زاده گفت: جایگاه آموزش و پرورش استان در کشور جایگاه مناسبی نیست و به بهبود این وضعیت نیاز به عزم جهادی است.

وی در خصوص توزیع عادلانه مکان های آموزشی گفت: عدالت آموزشی متاسفانه در استان وضعیت خوبی ندارد و در مناطق کمتر برخوردار، مشکلات زیادی داریم که توجه ویژه ای می طلبد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با اشاره به اینکه هرگاه نیازمند نیروی نخبه بودیم؛ نگاهمان به سمت آموزش و پرورش است، بیان کرد: آموزش و پرورش یک نهاد سیاسی است؛ اما نباید فعالیت ها در آن جناحی و سیاسی شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک