کد خبر: 38546
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۴/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

وانت بارها جهت ثبت نام در سامانه پایش به سازمان بار شهرداری اهواز مراجعه نمایند و در صورت عدم ثبت نام اجازه ورود به میدان الغدیر را نخواهند داشت.

خوزستان سرافراز/  بابک ربیعی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری گفت: باتوجه به اینکه میدان الغدیر تنها میدان بارگیری، توزیع بهداشتی و استاندارد میوه و تره بار در شهر اهواز است و به تعبیری مرکزیت میوه و تره بار در جنوب کشور را بر عهده دارد و به عنوان محور صادرات میوه و تره بار به کشور همسایه به شمار می‌رود با توجه به رسالت ذاتی سازمان درخصوص نظارت بر میدان الغدیر، این سازمان تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمت به شهروندان عزیز اهوازی می‌نماید.

ربیعی در ادامه گفت: افزایش نرخ بنزین در قیمت میوه و تره بار در میدان الغدیر تاثیری نداشته است  و قیمت میوه و تره بار در میدان الغدیر مناسب و بر اساس نرخ نامه می باشد و کلیه خوردوهای حامل فروش میوه دارای فاکتور و قیمت مصوب می باشند  و این تغییرات در خرده فروشی مشاهده شده است که به دلیل افزایش نرخ کرایه وانت بارهای حمل بار می‌باشد.

وی گفت: با دستور شهردار محترم اهواز جلسات متعددی برگزار شد و مقرر شد معاونت حمل و نقل ترافیک، سازمان بار و سازمان ساماندهی مشاغل شهری اقدام به شناسایی وانت بارها نماید و ضرب الاجلی تعیین  شد که این وانت بارها جهت ثبت نام در سامانه پایش به سازمان بار شهرداری اهواز مراجعه نمایند و در صورت عدم ثبت نام اجازه ورود به میدان الغدیر را نخواهند داشت.

ربیعی در پایان با تاکید بر اینکه بر اساس اساسنامه این سازمان هیچگونه نقشی در نرخ گذاری ندارد گفت: شهرداری اهواز و سازمان ساماندهی مشاغل شهری با همه ظرفیت و توان تلاش می‌کند که بهترین و مطلوب ترین خدمات به شهروندان اهوازی را ارائه نماید و این سازمان آمادگی خود را جهت رسیدگی به مشکلات و شکایات شهروندان درخصوص میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر اعلام می‌دارد و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه کم کاری و تخلف با سامانه ۱۳۷ تماس حاصل نمایند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک