کد خبر: 38621
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 27/ نوامبر/ 2019 - 1:12

هواداران پرسپولیس که از شکست تیمشان برابر نفت مسجد سلیمان ناراضی هستند امروز استقبال سردی از بازی تیمشان برابر نفت آبادان داشتند.

خوزستان سرافراز/ دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار شد و پرسپولیس موفق شد با نتیجه ۱ بر صفر پیروز شود.

موقعیت‌های حساس:

دقیقه هشت: ضدحمله بازیکنان صنعت نفت آبادان با شوت همراه شد که بیرانوند با واکنش خود خطر را رفع کرد.

دقیقه ده: سانتر از روی نقطه کرنر با ضربه سر عیسی آل‌کثیر همراه شد، اما ضربه سر خطرناک این بازیکن با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه بیست‌ویک: پاس دقیق هافبک‌های پرسپولیس مهدی عبدی را در موقعیت تک‌به‌تک قرار داد و این بازیکن با یک شوت حرکت خود را تکمیل کرد اما تکل بازیکن صنعت نفت آبادان، شوت را دور کرد و موقعیت از دست رفت.

دقیقه بیست‌وچهار: عیسی آل‌کثیر بعد از اینکه دو بازیکن پرسپولیس در محوطه جریمه محو کرد، ضربه خود را به سمت دروازه پرسپولیس زد، اما واکنش بیرانوند، او را ناکام گذاشت.

دقیقه بیست‌وشش: شوت پای چپ زمینی مجمدمی از کنار دروازه سرخ‌پوشان به بیرون رفت و این بازیکن موقعیت خوب را از دست داد.

دقیقه سی‌وچهار: سانتر محسن ربیع‌خواه با ضربه سر مهدی عبدی همراه شد که ضربه این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه چهل‌وسه: پاس عمقی مهدی عبدی به محمد نادری رسید ولی این بازیکن نتوانست ضربه مناسبی را به توپ بزند.

دقیقه پنجاه‌وچهار: حرکت در عرض مهدی ترابی با شوت پای راست این بازیکن همراه شد که این ضربه دروازه را صنعت نفت آبادان را باز کرد.

دقیقه شصت‌وشش: علیپور در موقعیت تک‌به‌تک صاحب توپ شد، اما ضربه این چیپ این بازیکن با واکنش دروازه‌بان همراه شد و موقعیت از دست رفت.

دقیقه شصت‌ونه: چند حرکت ترکیبی میان بازیکنان پرسپولیس، مهدی ترابی را در موقعیتی مناسب قرار داد ولی ناصر سالاری این توپ را هم به بیرون فرستاد.

پرسپولیس با این پیروزی به جمع هشت تیم برتر جام حذفی ۹۸-۹۹ صعود کرد.


برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار