کد خبر: 38744
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 3/ دسامبر/ 2019 - 6:58

سید کریم حسینی داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی شد.

به گزارش خوزستان سرافراز،‌ سید کریم حسینی صبح امروز (سه شنبه)با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری اهواز برای شرکت در رقابت‌های انتخاباتی مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

سید کریم حسینی ۵۰ ساله و متولد اهواز است، سوابق کاری او از سال ۷۹ آغاز شد و در سال ۸۲ به عنوان معاون مدیرکل بنیاد شهید خوزستان فعالیت کرد. دو سال بعد با روی کارآمدن کامران باقری‌لنکرانی در وزارت بهداشت، حسینی به عنوان مدیرکل پارلمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخاب شد تا رابط این وزارت خانه با مجلس شورای اسلامی باشد.

دو سال بعد جعفر حجازی به عنوان استاندار خوزستان جایگزین حیات مقدم شد و به همین دلیل از حسینی جهت حضور در استانداری خوزستان دعوت کرد. سید کریم حسینی در بازگشت به خوزستان به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیتی که منجر به حضور او در معاونت سیاسی و اجتماعی شد و همه او را به عنوان معاون سیاسی استاندار وقت می‌دانند.

حسینی ۶ سال در دولت‌های نهم و دهم در دو معاونت مهم و تأثیر گذار استانداری خوزستان فعالیت کرد تا با روی کار آمدن دولت روحانی از استانداری خداحافظی کند و به عرصه پزشکی بازگردد.

حسینی در سال ۹۴ کاندیدای انتخابات شد و علی رغم اینکه در هیچ کدام از لیست‌های سیاسی جای نگرفت توانست بیش از ۵۷ هزار رأی کسب کند، گرچه فعالان سیاسی معتقدند اگر حسینی در لیست اصولگرایان قرار می‌گرفت می‌توانست به راحتی راهی مجلس شود.

در انتخابات ریاست جمهوری در سال ۹۶ حسینی به عنوان رئیس ستاد آیت الله رئیسی در خوزستان فعالیت کرد.
سوابق کاری سید کریم حسینی به گونه‌ای است که موافقان وی در انتخابات معتقدند او گزینه‌ای است که می‌تواند با توجه به تجارب خود در معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان در اصلاح ساختار حوزه انتخابیه اهواز؛ باوی؛ کارون و حمیدیه موفق ظاهر شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار