کد خبر: 38754
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 4/ دسامبر/ 2019 - 4:53

مسعود اسدی امروز (چهارشنبه)با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری اهواز برای شرکت در رقابت‌های انتخاباتی مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

به گزارش خوزستان سرافراز؛در چهارمین روز ثبت نام‌ داوطلبان مجلس یازدهم ، مسعود اسدی رئیس مجمع ملی تشکل‌های کشاورزی کشور برای نماینده شدن در مجلس یازدهم ،در فرمانداری اهواز ثبت نام کرد.

اسدی از چهره‌های سیاسی ارزشی و پرتلاش در بخش کشاورزی استان درگفتگو با خوزستان سرافراز درخصوص هدف خود از کاندیداتوری در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی نماد اقتدار ملی است و این انتخابات در شرایط فعلی برای نظام ما اهمیت زیادی دارد و به فرمودۀ مقام معظم رهبری باید انتخابات پرشور برگزارشود و هر کس در خود توانایی دفاع از حقوق مردم را می بیند باید وارد صحنه انتخابات شود.

وی افزود : صادقانه می گویم که مردم بیش از هر چیز تشنه ی صداقت اند و من ترجیح می دهم در گام اول با همه صادق باشم.بستر و شرایط زندگی مردم خوزستان و اهواز به گونه ای نیست که من از خودم و اهدافم و برنامه هایم بگویم. در حال حاضر هر چه بگویم، برای مردم، شعاری بیش نیست، شعاری که بارها و سالها، خیلی ها آمدند و گفتند و رفتند و تنها چیزی که تغییر نکرد کیفیت سفره ی مردم بود.

رئیس مجمع ملی تشکل‌های کشاورزی کشور، گفت: هیچ وابستگی به جریان‌های سیاسی نداشته و مستقل در انتخابات شرکت می‌کنم. خواست خدا و همراهی مردم باعث شد که الان اینجا باشم و زین پس نیز هر چه خدا و مردم بخواهند ، همان خواهد شد فقط به مردم اهواز قول می دهم که با آنها صادق باشم و چه تائید شوم یا نشوم، برای احقاق حق شان جز با خدا با هیچکس وارد معامله نشوم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار