کد خبر: 38783
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۵:۴۵

مشاور اسبق معاونت رياست جمهوری با حضور در فرمانداری شهرستان رامهرمز، رسماً نامزدی خود را برای شركت در يازدهمين دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابيه رامهرمز و رامشير اعلام كرد.

به گزارش خوزستان سرافراز: مشاور اسبق معاونت رياست جمهوری با حضور در فرمانداری شهرستان رامهرمز، رسماً نامزدی خود را برای شركت در يازدهمين دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابيه رامهرمز و رامشير اعلام كرد.

هدايت الله شاهينی كه تا پيش از اين دارای سوابقی همچون معاونت استاندار در مقطع استانداری احمد خرم در خوزستان را در كارنامه دارد، سابقه چندين دوره مديركلی را نيز در چند استان مختلف كشور مانند چهارمحال و بختياری و قم در حوزه كار و امور اجتماعی در سوابق خود می بيند!

هدايت الله شاهينی كه دارای تحصيلات دكترا در رشته حقوق بين الملل است يک چهره ملی خوزستانی بشمار می رود كه با توجه به فضای سیاسی رامهرمز و رامشیر؛ از وی بعنوان يكی از شانس های اصلی ورود به مجلس آينده از حوزه انتخابيه اين دو شهر ياد می شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک