کد خبر: 38822
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 7/ دسامبر/ 2019 - 2:33

 عبدالحسین مقتدایی، استاندار اسبق خوزستان برای حضور در رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرد.

به گزارش خوزستان سرافراز/ عبدالحسین مقتدایی، استاندار اسبق خوزستان برای حضور در رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کرد.

مقتدايی كه سوابق استانداری در دولت اصلاحات و نمايندگی مجلس را دارد، در آخرين روز ثبت‌نام انتخاباتی با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری اهواز به عنوان نامزد انتخابات ثبت نام كرد.

 عبدالحسن مقتدایی فرزند خوزستان متولد ۱۳۳۴خود را برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در معرض رأی و نظر مردم قرار داده است  تا در این برهه حساس از تاریخ کشور که مشکلات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی که برشما مردم ولایتمدار خوزستان مخفی نیست، یک بار دیگر به وظیفه و تکلیف انقلابی و تاریخی خویش عمل کرده باشد.

مردم قدرشناس خوزستان خدمات مقتدایی را فراموش نخواهند کرد

مقتدایی چندی پیش در برنامه پایش شبکه یک، پیرو بحث‌های به وجود آمده پیرامون تردد خودروهای پلاک اروند در استان اظهار کرد: استدلال و اظهارات خیلی از مسئولان را شنیدم. اولاً جایگاه هیچ‌کدام از مسئولینی که در مورد تردد خودروهای پلاک اروند در استان خوزستان اظهار نظر کرده‌اند اعم از وزیر و دیگران، جایگاهی نیست که در این ارتباط نظر دهند و نمی‌توانند به این قضیه ورود کنند. من چندین سال استاندار بوده‌ام و کاملاً با قانون آشنایی دارم.

عبدالحسن مقتدایی تاکنون مسئولیت‌های زیر را بر عهده داشته‌است:

جانشین ریاست پالایشگاه آبادان
عضویت کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی
ریاست بندر صادراتی ماهشهر
مشاور مدیرعامل شرکت کالای نفت لندن
مشاور مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران
عضو هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران
دو دوره عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ایران
رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن‌ساز
استاندار خوزستان
استاندار هرمزگان

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار