کد خبر: 39166
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 29/ دسامبر/ 2019 - 1:46

امیر قلعه نویی؛ گفت: امروز بازی صنعت نفت آبادان در برابر ما آنقدر زیبا بود که من را به یاد صنعت نفت جام تخت جمشید انداخت.

 سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان شامگاه امروز پس از شکست تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: ۴۰ سال است که در فوتبال هستم ولی امروز می‌خواهم به این فوتبال تبریک بگویم. امروز به مردم آبادان، بازیکنان نفت و اسکوچیچ و به کل فوتبال تبریک می‌گویم بابت این فوتبال زیبا و به اعضای تیم داوری هم تبریک می‌گویم، چون قضاوت خوبی داشتند.

وی با تأکید بر اینکه صنعت نفت امروز از هر جهت لیاقت پیروزی را داشت، بیان کرد: امروز ما بین دو نیمه بازی که دو بر یک به رختکن رفتیم فکر کردیم که بازی را برده‌ایم ولی وقتی نیمه دوم توپ «گئورگی ولسیانی» گل نشد ما دیگر باید شکست را قبول می‌کردیم.

قلعه‌نویی با تکرار حرف‌هایش در نشست پیش از این بازی در مورد لزوم حمایت از تیم‌های نفتی بیان کرد: از وزیر نفت خواهش می‌کنم حمایت این وزارت خانه از تیم‌های نفتی قطع نشود زیرا اگر میلیاردها تومان هم هزینه کنیم نمی‌توانیم این شادی را به مرم هدیه بدهیم.

سرمربی سپاهان؛ بیان کرد: با فوتبالی که امروز نفت در برابر ما به نمایش گذاشت فکر می‌کنم مردم آبادان تا پایان فصل از این لیگ لذت ببرند. به برد و باختی که در این بازی ثبت شد کاری ندارم ولی امروز «اسکوچیچ» سرمربی نفت آبادان من را یاد صنعت نفت جام تخت جمشید انداخت. به عنوان یک همکار به او تبریک می‌گویم چرا که او توانسته با استفاده از بازیکنان جوان تیم خوبی بسازد.

قلعه‌نویی با اشاره به اینکه امروز روز خوب صنعت نفت و روز بد ما بود، اظهار کرد: وقتی توپ گئورگی در حالی که بازی ۳ بر ۲ بود گل نشد، دیگر حقمان بود که شکست بخوریم.

به گزارش خوزستان سرافراز، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ساعت ۱۶:۴۵ امروز دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال را مقابل سپاهان اصفهان در ورزشگاه تختی برگزار کرد. این دیدار با پیروزی ۴ بر ۲ شاگردان دراگاناسکوچیچ در نفت آبادان به اتمام رسید.

عیسی آل کثیر (۷)، محمد قریشی (۵۲)، محمد اهل شاخه (۷۰) و طالبریکانی (۸۲) برای صنعت نفت آبادان و سجاد شهباززاده (۲۸) و محمدرضا حسینی (۴۱) برای سپاهان اصفهان گلزنی کردند.


برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار