کد خبر: 39356
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 8/ ژانویه/ 2020 - 9:41

حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد موجی از خوشحالی را در بین شهروندان اهوازی به راه انداخته است.

خوزستان سرافراز، از صبح امروز مردم خوزستان به شکل‌های گوناگون خوشحالی خود را از حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق نشان داده‌اند.

مردم  خوزستان که خاطرات فراوانی از سردار قاسم سلیمانی چه در جنگ و چه در مقاطع بعد از آن مثل سیل فروردین ماه امسال دارند، امروز با حضور در خیابان‌ها و پخش شیرینی خوشحالی خود را از انتقام شهادت این سردار مجاهد نشان دادند.

همچنین برخی موتورسواران با در دست داشتن پرچم‌های ایران و بوق زدن در خیابان‌های اصلی اهواز، خوشحالی خود را نشان دادند. خودروها هم با بوق زدن این اقدام سپاه را تحسین می‌کنند.

بر پایه همین گزارش، در حملات سنگین بامداد امروز، موشک‌های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پایگاه آمریکایی عین‌الاسد در عراق که محل استقرار نیروهای آمریکایی است مورد اصابت قرار گرفت.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از حملات سنگین موشکی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد در انتقام از ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش خبر داد.

طبق اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این عملیات با نام عملیات سردار سلیمانی و با رمز یا زهرا (س) انجام شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار