کد خبر: 39419
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ دی/ ۱۳۹۸ - ۲:۰۰

۲۵۵ نفر در حوزه انتخابیه اهواز- باوی ، کارون و حمیدیه داوطلب نمایندگی شده اند که از این تعداد ۲۸ درصد تایید صلاحیت شده و صلاحیت ۱۸۶ نفر معادل ۷۲درصد رد شده و یا احراز نشده است.

خوزستان سرافراز/  ۲۵۵ نفر در حوزه انتخابیه اهواز- باوی ، کارون و حمیدیه داوطلب نمایندگی شده اند که از این تعداد ۲۸ درصد تایید صلاحیت شده و صلاحیت ۱۸۶ نفر معادل ۷۲درصد رد شده و یا احراز نشده است.

فرماندار اهواز؛ اظهار داشت: به استناد ماده ۵۲ قانون و ماده ۳۴ آئین نامه انتخابات مجلس شورای اسلامی و با توجه به برنامه زمان بندی اعلام شده توسط هیات نظارت داوطلبان رد صلاحیت شده توسط هیات مرکزی نظارت بر انتخابات می توانند از امروز تا پنجشنبه هفته جاری به محض دریافت نامه رد صلاحیت از ساعت هشت صبح لغایت ۱۶ به هیات نظارت استان واقع در پادادشهر اهواز ( خانه معلم) و در تهران به مجموعه تختی مراجعه کنند.

جمال عالمی نیسی اضافه کرد: اسامی تایید صلاحیت شده ها نیز در زمان مقرر اعلام می شود و در حال حاضر انتشار آن ممنوع می باشد.

حوزه انتخابیه اهواز، کارون، باوی وحمیدیه دارای سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک