کد خبر: 39524
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ دی/ ۱۳۹۸ - ۲:۱۲

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: با حذف برخی بروکراسی‌های اداری مانع ایجاد فعالیت کار آفرینان نشویم.

خوزستان سرافراز؛ سید نورالله حسن‌زاده پیش از ظهر دوشنبه در سیزدهمین آئین تکریم کار آفرینان برتر استان خوزستان اظهار کرد: یک مجموعه خوب با تیم کارشناسی خوب در خوزستان وجود دارد که برنامه‌ها و سیاست‌گذاری‌ها را برای کار آفرینی و اشتغال برنامه‌ریزی و تدوین می‌کنند که این قانون‌ها می‌توانند شتاب بیشتری به کار آفرینی و ایجاد اشتغال پایدار در استان شود.

وی افزود: از زمانی این دوره مدیریت و صدور احکام توسط استاندار خوزستان، ما ۲۶ نماینده کار آفرین برتر استان را در شهرستان حکم دادیم که این کار برای نخستین بار در کشور انجام شده که بتوانند در کنار دستگاه‌های اجرایی سیاست گزاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و قوانین را تدوین کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی و استراتژی صورت گرفته مناطق کمتر برخوردار و خانواده‌های کمتر برخوردار را برای ایجاد اشتغال مورد هدف قرار داده‌ایم.

حسن‌زاده بیان کرد: برنامه‌ریزی شد تا به آنها کار آفرینی را آموزش دهیم و به تبع آن تولید و اشتغال را در این زمینه افزایش دهیم همچنین در این راستا ارتباط تنگاتنگی با کمیته امداد استان برقرار شد که بر این اساس یک کمیته به طور ویژه در مناطق کمتر برخوردار فعالیت می‌کند و همچنین باشگاه کار آفرینان نوجوان را نیز با جامع هدف مشخص که دانش آموزان ۱۲ تا ۱۷ سال را مورد هدف قرار داد که با همکاری مدیر اداره تعاون، کمیته امداد و سازمان فنی و حرفه‌ای از شهریور ماه سال جاری کار خود را آغاز کرد.

وی عنوان کرد: ما چهار نقطه شمال، جنوب، غرب و شرق استان را مورد مطالعه قرار دادیم و متناسب با پتانسیل هر مناطق برنامه‌ریزی انجام شد و در دو حوزه صنایع و مشاغل خانگی برای جامعه هدف فرهنگ‌سازی کار آفرینی انجام شده که در این زمینه با جهاد دانشگاهی کار بزرگی انجام شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان بیان کرد: استان خوزستان به دلیل وجود صنایع عظیم تولیدکنندگان و کار آفرینان بسیاری دارد اما متأسفانه نقاط ضعف ما در شناساندن این افراد به جامعه ملی است.

مهر”

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک