کد خبر: 39536
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۵:۲۹

مراسم گرامی داشت هفته هوای پاک در مدرسه عشایری فدک شهرستان لالی برگزار شد.

خوزستان سرافراز؛ به مناسبت گرامیداشت هفته هوای پاک اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لالی با حضور جناب آقای قنبری مدیر کل محترم آموزش و پرورش عشایر استان خوزستان، جناب آقای میر رضایی ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان لالی، انجمن همیاران محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان و مسؤولین اداره کل آموزش و پرورش در مدرسه عشایری فدک برگزار شد.
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست لالی با اشاره به شعار سال جاری روز هوای پاک با عنوان” هوای پاک ؛ اقدام و عمل ” بر یادآوری اهمیت موضوع محیط زیست و توجه به ضرورت آموزش و فرهنگ سازی در سنین نونهالی و کودکی تأکید کرد.
زمانپور تصریح کرد: بهترین زمان برای تبدیل کردن امر حفاظت از محیط زیست به یک باور ذهنی و عادت مستمر، دوران کودکی است که در نهایت دستیابی به توسعه پایدار و حفظ محیط زیست را به دنبال دارد.
وی اضافه کرد: دانش آموزان امروز که مسئولین فردای کشور هستند، باید با تفکر زیست محیطی در راستای حفظ منابع به ویژه منبع حیاتی هوا کوشا باشند و در منازل نیز با آموزه های زیست محیطی که در مدارس یاد می گیرند حافظان منافع محیط زیست و کاهش آلودگی های هوا باشند.
در پایان نیز در این مراسم با اهدا نهال، دانش آموزان را به توجه جدی تر به هوای پاك ، حفاظت از محیط زیست تشویق كرد و تعدادی نهال در حیاط مدرسه عشایری فدک لالی کاشته شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک