کد خبر: 39866
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 7/ فوریه/ 2020 - 1:48

برای ثبت در تاریخ می نویسم! برای نمایندگانی که در حاشیه روز تحلیف رئیس جمهور در مجلس؛ ذلیلانه با فدریکا موگرینی سلفی گرفتند! مردم حواسشان هست؛ مردم را دست کم نگیرید!

به نام یزدان بی همتا

خوزستان سرافراز ؛ رضا شیرالی : برای ثبت در تاریخ می نویسم! برای نمایندگانی که در حاشیه روز تحلیف رئیس جمهور در مجلس؛ ذلیلانه با فدریکا موگرینی سلفی گرفتند! مردم حواسشان هست؛ مردم را دست کم نگیرید!

مجلس باید از نمایندگان متدین،‌ پاکدست و شجاع تشکیل شود تا مقابل توطئه دشمنان و سختی‌های ایجاد شده در این مسیر ایستادگی کامل داشته باشند.ضعف شخصیتی نخستین آسیب برای یک نماینده مجلس است. افراد سست عنصری که خودساخته نیستند وقتی در مسند قدرت قرار می‌گیرند در مواجه با قدرت‌های دیگر و سودجویان گاه مبانی نمایندگی را فراموش می‌کنند.

این عین حقیقت است؛ تلخ اما واقعی.
با کدام ارزش و هنجاری برای مجلس دهم چنین نمایندگانی انتخاب نمودیم ؟آیا نمایندگان مقتدر و حافظ منافع و عزت ملی برای گرفتن یک سلفی ذلیلانه؛ شان و منزلت نمایندگی را زیرسوال می برند؟چه چیزی ما را دربرابر انتخاب یک‌ نماینده انقلابی ؛ این همه بی تفاوت کرده است؟باید پذیرفت ؛ مقصر اصلی کسی نیست جز ما مردم ایران زمین.

استمرار انتخاب نمایندگان سلفی بگیر؛ ما را به انچنان چالشی دچار کرده که راه برون رفت از آن ؛ روز به روز سخت تر و دود ان به چشم خودمان بر می گردد.بدون تعارف باید بگوییم ؛ با انتخاب نمایندگان سلفی بگیر؛وضعیت همین آش است و همین کاسه.

انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک است و از اهمیت خاصی برخوردار است.از همین الان دقت و رصد کنید و افراد صلاحیت دار را شناسایی کنید.بگردید صالح پیدا کنید؛ بی شک نمایندگانی که باشوق و بی پروایی با موگرینی عکس سلفی گرفتند؛ به نفع مردم کار نمی کنند و در بزنگاه ها کاری را که باید انجام می دادند انجام ندادند.این توقع زیادی است از آنها که با این تفکر و روحیه شان انتظار رفع مشکلات مردم و پیگیری دغدغه های مقام معظم رهبری را از آنها داشته باشیم.

نمایندگانی از جنس نماینده های سلفی بگیر با موگرینی صلاحیت نمایندگی ندارند زیرا چارچوب اصلی نماینده بودن به التزام قانون اساسی ، ولایت فقیه و حفظ تمامیت ارضی و امنیت کشور است و نمایندگانی که در وسط راه این ویژگی ها را از دست می دهند صلاحیت خودشان را برای نماینده بودن را نیز از دست داده اند.

مردم برای تشکیل مجلس یازدهم به نامزدهای متعهد،متخصص،انقلابی و عاری از بوی فساد سیاسی،مالی و اقتصادی رای خواهند داد.انتخاب مجدد نمایندگانی که لبخند زنان و فاتحانه ؛ خارج از نوبت با موگرینی سلفی حقارت گرفتند؛ مغایر با عزت و غیرت ایرانی است.

نمایندگان مردم در خانه ملت باید نمایانگر عظمت و عزت باشند.حرمت امامزاده به متولی ان است.مجلس یازدهم باید توانمند باشد ؛ نه اینکه نمایندگانش خوراک تبلیغاتی به رسانه های بیگانه بدهند و گاردین و بازفید با تیتر‌های مسابقه در پارلمان برای سلفی گرفتن با موگرینی تیترهای تحقیرامیز منتشر کنند.

امام راحل (ره)فرمودند؛مجلس در راس همه امور است.پس چه شده است که امروز این چنین افرادی بر کرسی های‌ بهارستان تکیه داده‌اند؟!  آیا ملت ایران عوض شده است و یا انتخاب نمایندگان اشکالی پیدا کرده است؟
پیشنهاد من این است ؛ اگر از شرایط موجود گلایه داریم باید وضعیت را به دست خود تغییر دهیم و نمایندگانی که عزت ایران را زیرسوال بردند؛ انتخاب نکنیم.بهرحال انتخاب اشتباه ؛ ذلتی ایجاد می کند که قابل جبران نیست.کسی را انتخاب کنید که دنبال سلفی گرفتن با امثال موگرینی نباشد.

 آقایان؛ مجلس مدرس و دیالمه می خواهد؛اگر مرد میدان نیستید خودتان با پای خودتان بکشید کنار؛وگرنه منتظر پاسخ قاطع این ملت باشید.انتخاب نمایندگان انقلابی نما و سلفی بگیر ما را به سمت سراشیبی دهشتناک سوق می دهد.و نگارنده همچنان امیدوار به تغییر؛ دگر خود دانید.

امید است به لطف الهی و هوشیاری ملت شریف و فهیم ایران اسلامی افرادی به مجلس یازدهم راه یابند که حقیقتا کارآمد برای نظام و مردم بزرگوار باشند و زمینه روی کار آمدن دولت در تراز انقلاب اسلامی فراهم شود.

من الله توفیق

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار