کد خبر: 39971
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 12/ فوریه/ 2020 - 8:30

سید محمود هاشمی رئیس دادگستری شهرستان هندیجان به مناسبت انتخابات مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای تذکرات و توصیه هایی لازم را خطاب به کاندیداها و هواداران آنان به شرح ذیل ارائه نمود.

به گزارش خوزستان سرافراز؛ سید محمود هاشمی رئیس دادگستری شهرستان هندیجان به مناسبت انتخابات مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای تذکرات و توصیه هایی لازم را خطاب به کاندیداها و هواداران آنان به شرح ذیل ارائه نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام و احترام

با توجه به پیش رو بودن رویداد مهم و اثرگذار انتخابات مجلس شورای اسلامی و شروع تبلیغات لازم است تذکرات مقتضی خطاب به کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و هواداران آنها بیان شود.

۱- کاندیداهای محترم مجلس شورای اسلامی وهمچنین هواداران آنها از هرگونه تبلیغات زود هنگام بصورت جدی خودداری نمایند. در این راستا کلیه فعالیت آنها چه در فضای حقیقی و چه مجازی رصد خواهد شد و در صورت مشاهده تخلفات و جرایم اقدام لازم صورت میگیرد.

۲- کاندیداهای مجلس و هواداران آنها از هرگونه تخریب و توهین وافتراء نسبت به سایر کاندیداها به جد اجتناب نمایند، این موضوع بصورت دقیق رصد خواهد شد. کاندیداها و هواداران آنها به جای اقدامات فوق قابلیت ها و توانایی های خود را در مهلت تعیین شده تبلیغ و به مردم معرفی نمایند، تا شهروندان انتخاب درستی داشته باشند.

۳- مدیران کانال ها و گروه ها در فضای مجازی از انتشار هرگونه تحلیل و بیانیه که حاوی توهین، تخریب و یا افتراء نسبت به کاندیداهای دیگر باشد جداً خودداری نمایند، درصورت مشاهده اینگونه اقدامات یقینا مسئولیت قضایی آنها در نظر گرفته خواهد شد.

۴- به کلیه مدیران و روسای محترم ادارات و کارکنان آنها متذکر میگردد، هرگونه اقدام آنها در راستای بهره برداری از ظرفیت اداره متبوع له یا علیه هر کاندیدی با شدید ترین برخورد قضایی همراه خواهد بود.

۵ با هرگونه تخلف وخرید و فروش آرای انتخاباتی برخورد جدی می‌شود یقین داشته باشید کاندیدی که رای خریداری می‌کند، در مجلس شورای اسلامی هم رای و حق مردم را مورد معامله قرار می‌دهد لذا هرگونه تخلف انتخاباتی را مورد پیگیری قرار می‌دهیم و با متخلفان برخورد جدی می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار