کد خبر: 40188
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 29/ فوریه/ 2020 - 6:46

علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان پیشنهاد نمود برای ایجاد آرامش و ثبات منطقی در بازار محصولات نهائی فولادی و از بین بردن گرانی کاذب محصولات نوردی ،سازمان بورس کالا با اصلاح قیمت پایه همزمان عرضه شمش فولادی و محصولات نوردی را در دستور کار خویش قرار دهد.

به گزارش خوزستان سرافراز/ علی محمدی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان؛ افزود:با این تمهید یقینا جهت گیری بازار آهن به نفع مصرف کننده واقعی پیش خواهد رفت و از حضور دلالان که باعث گرانی کاذب و حباب گونه قیمت ها شده اند ،جلوگیری به عمل خواهد آمد.

محمدی تصریح نمود:علاوه بر تداوم عرضه شمش فولاد در بورس کالا یقینا بایستی عرضه میلگرد به عنوان مهمترین کالای ساختمانی مورد نیاز مصرف کنندگان نهائی نیز با نظارت کامل در بورس کالا در دستور کار کار توزیع قرار گیرد وگرنه صرفا کنترل عرضه شمش در بورس کالا، قیمت کالاهای نهائی موردنیاز مردم را به شکل فعلی درآورده و موجب گرانی کاذب خواهد شد.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با ارائه گزارشی از عملکرد یازده ماهه سال ۱۳۹۸ این شرکت، تولید این واحد صنعتی را ۳ میلیون و۳۹۴ هزار تن شمش فولاد اعلام نمود.

محمدی افزود : فولاد خوزستان همپای تولید خویش به ضرورت های حفظ محیط زیست اعتقاد داشته و در این جهت حرکت نموده است.وی تصریح نمود:این شرکت با تاکید بر اجرای مسئولیت های اجتماعی تلاش دارد تا اگر تولیدی اتفاق می افتد تاثیر مثبت آن را در ایجاد اشتغال و رفاه ساکنان اطراف خویش نیز مد نظر داشته باشد.

منبع:کانال تلگرامی شرکت فولاد خوزستان

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار