کد خبر: 44290
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: 10/ مارس/ 2020 - 9:12

اداره کل اطلاعات خوزستان با اعلام محکومیت محتکران اقلام بهداشتی و دارویی از رصد پنهان و آشکار روند تهیه ،تولید و توزیع اقلام بهداشتی و داروی موردنیاز مردم خبرداد.

به گزارش خوزستان سرافراز، اداره کل اطلاعات خوزستان در خبری اعلام کرد: اداره کل اطلاعات خوزستان در حمایت از امنیت زیستی ملت شریف ایران و بنابر وظیفه قانونی خود در کنار سایر اعضای جامعه اطلاعاتی استان درحال رصد پنهان و آشکار روند تهیه تولید و توزیع اقلام بهداشتی و داروی موردنیاز مردم هستند و با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد پیشگیرانه و قانونی لازم را با هماهنگی دستگاه قضایی اعمال می‌کند.

در این خبر آمده است: در همین راستا سربازان گمنام امام زمان(عج) در اقدامی پیشگیرانه موفق شدند ضمن اشراف و رصد یک محموله حاوی ۶۳ هزار کارتون مشتمل ۶۳۰ هزار ماسک بهداشتی که قرار بود از مبدأ استان قم و از طریق مرز چذابه به یکی از کشورهای منطقه قاچاق گردد را کشف و به شهر مقدس قم عودت دهند.
اداره کل اطلاعات خوزستان اعلام کرد: در اقدامی دیگر در راستای تأمین امنیت زیستی مردم موفق شد ضمن شناسایی ۱۰ هزار ماسک غیراستاندارد مانع ورود آن‌ها به بازار مصرف شود و همچنین ۱۰ هزار لیتر مایع ضدعفونی‌کننده و ده‌ها هزار جفت دستکش انتقال شده را پس از شناسایی و طی مراحل قانونی در چرخه مصرف عمومی و مراکز درمانی قرار دهد.

اداره کل اطلاعات خوزستان در این خبر عنوان کرد: در همین راستا به‌طورجدی برخورد با عناصر قاچاقچی در چرخه تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و دارویی در دستور کار قرار گرفت که تاکنون ۷ نفر در قالب دو باندِ قاچاق دارو به خارج از کشور بازداشت و پنج محموله آماده قاچاق از کشور کشف و ضبط شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه ترین اخبار